ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

اهمیت هوش تجاری، منابع سازمانی و مدیریت دانش در ارتقا سازمان و ایجاد مزیت رقابتی

Year: 1397
Publish place:
COI: MGCONF02_085
Language: PersianView: 487
This Paper With 11 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 11 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

داود جلالی اقدم - دانشجوی کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات دانشگاه غیاث الدین جمشید کاشانی
مرتضی خادمی شجاع - دانشجوی کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات دانشگاه غیاث الدین جمشید کاشانی

Abstract:

هوش تجاری مهمترین مبحثی است که توسط گارتنر در گزارش های روند راهبردی 2017 خود انتخاب شده است. هوش تجاری وظایف گردآوری پردازش و تحلیل حجم وسیعی از سیستم داخلی و منابع خارجی را پوشش می دهد و این امر ممکن است، زیرا هوش تجاری از ابزارهای پیشرفته تحلیل و پیش بینی سریع ا ستفاده می کند که به یک سازمان کمک می کند تا برای دستیابی به مقاصد خود تصمیماتی به هنگام و عاجل اتخاذ کند . هدف ا صلی هوش تجاری این است که به سازمان کمک کند تا عملکرد خود را بهبود بخشیده و مزیت رقابتی خود را در بازار ارتقاء دهد. مدیریت دانش و هوش تجاری در هر سازمانی از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. اما این مهم در سازمان های دانش محور که فلسفه وجودی آن ها تولید و انتشار دانش است از اهمیت بیشتر برخوردار می باشند . امروزه بدلیل تشدید فضای رقابتی، کشورها و نیز بنگاه ها در تصمیم گیری و اتخاذ ا ستراتژی رقابتی خود، نه تنها به منابع محدود درونی سامانی و یا اطلاعات تصادفی کسب شده از فضای پیرامون اکتفا نمی کنند و در حقیقت داشتن اطلاعات صحیح، تاثیرگذار و به روز از فضای اطراف یکی از ابزارهای قدرت در سطح ملی و بنگاهی محسوب می شود . از این رو سازمان ها تلاش می کنند به بهترین منابع اطلاعاتی در محیط کسب و کار فعالیت خود دست یابند و از آن ها بطور موثر در برنامه ریزی راهبردی خود بهره گیرند. ( روتبرگ اریکسون ، 2004 ، به نقل از اسننکو و سلطانی، 1391 )

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is MGCONF02_085. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/766274/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
جلالی اقدم، داود و خادمی شجاع، مرتضی،1397،اهمیت هوش تجاری، منابع سازمانی و مدیریت دانش در ارتقا سازمان و ایجاد مزیت رقابتی،دومین کنفرانس ملی دانش و فناوری علوم مهندسی ایران،Tehran،https://civilica.com/doc/766274

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: موسسه غیرانتفاعی
Paper count: 299
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support