ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ارزیابی، ترمیم، مقاوم سازی و آب بندی سازه های بتنی کارخانه ذوب آهن اصفهان

Year: 1396
Publish place:
COI: SCCMRC05_004
Language: PersianView: 300
This Paper With 8 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 8 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

ایمان غلامی نیگچه - کارشناس ارشد عمران و مدیر فنی کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران
زهرا قطب الدین - کارشناس ارشد عمران مدیریت پروژه و کارشناسکلینیک فنی و تخصصی بتن ایران
محمد عیسی زاده - کارشناس ارشد سازه - کارشناس فنی کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران

Abstract:

تعمیرات و بازسازی سازه های بتنی در صنایع به دلایل استراتژیک، اقتصادی و تاثیر مستقیم بر روند تولید از تخصصی ترین فرآیند های تعمیرات فرآیند های تعمیرات و نگهداری به محسوب می شود. این امر به علت محدودیت خاص زمانی و بهره برداری و نیز انواع علل ویژه، متنوع و بعضا توامان تخریب از یک سو و از سوی دیگر اهمیت بالای دوام حداکثریمی باشد. از این رو همواره تعمیرات در صنایع جزء چالش های جدی برای کارفرمایان به شمار آمده و بهره برداران را مجاب می نماید که در اغلب مواقع دیدگاهی دوام و زمان محور را در دستور کار قرار دهند و اهمیت زیادی برای مباحث اقتصادی به عنوان اولویت اول قایل نباشند. تحقق این موضوع برای بهره برداران همواره با چالش هایی از جمله دانش ناکافی در طرح روش تعمیر، تجربه ناکافی به علت روند جوان تعمیرات تخصصی در ایران به علت بروز نیازهای جدید، عدم آگاهی از نتیجه، نا آشنایی با روند موثر تعمیرات، نبود نیروهای تخصصی ساختمانی در کارفرمایان در دوره بهره برداری، محدودیت در به کارگیری مجریان تخصصی، عدم طرح مناسب پروسه های کارآمد تعمیرات، رو در رو میباشد. در این مقاله سعی می گردد به بررسی مورد پروژه ارزیابی، ترمیم، مقاوم سازی و آب بندی سازه های بتنی کارخانه ذوب آهن اصفهان توسط مجموعه کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران صورت پذیرفته و با وجود شرایط خاص و منحصر بفرد تجربه ای موفق و روندی صحیح از منظر فنی، اجرا، کنترل کیفیت و قراردادی به شمار می آید، پرداخته می شودتا به عنوان الگویی کارآمد برای پروژه های تعمیراتی مورد ارزیابی قرار گیرد.

Keywords:

تعمیر , بازسازی , سازه های بتنی , ذوب آهن اصفهان , کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران

Paper COI Code

This Paper COI Code is SCCMRC05_004. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/767423/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
غلامی نیگچه، ایمان و قطب الدین، زهرا و عیسی زاده، محمد،1396،ارزیابی، ترمیم، مقاوم سازی و آب بندی سازه های بتنی کارخانه ذوب آهن اصفهان،پنجمین کنفرانس ملی بتن خودتراکم ایران و اولین کنفرانس ملی تعمیر و نگهداری سازه های بتنی،Tehran،https://civilica.com/doc/767423

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Reviews

4.00
1 تعداد پژوهشگران نظر دهنده
5 0
4 1
3 0
2 0
1 0

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support