ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تحلیل محتوای کتاب هدیه های آسمانی 1397-1396 پایه پنجم ابتدایی به روش ویلیام رومی

Year: 1396
Publish place:
COI: TRECONF01_197
Language: PersianView: 1,474
This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download
محتوای کامل این Paper با فرمت WORD هم قابل دریافت می باشد.

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 9 صفحه است به صورت فایل PDF و یا WORD در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

شهین امینی - کارشناس آموزش ابتدایی
فاطمه السادات حسینی - کارشناس آموزش ابتدایی

Abstract:

هدف از پژوهش حاضر، تحلیل محتوای کتاب هدیه های آسمانی پایه ی پنجم ابتدایی از منظر فعال و غیرفعال بودن در سه زمینه متن، پرسش ها و تصاویر است تا مشخص شود که این سه مولفه در چه وضعیتی قرار دارند. این تحلیل بر اساس روش کیفی ویلیام رومی انجام شده و جامعه مورد مطالعه در این پژوهش، کتاب هدیه های آسمانی1397-1396 پایه پنجم ابتدایی بوده است. متن،تصاویر و فعالیت های این کتاب به وسیله ی فرمول های معرفی شده در روش ویلیام رومی مورد تحلیل قرار گرفته است. نتایج به دست آمده نشان می دهد که متن کتاب هدیه های آسمانی با ضریب درگیری 0/02 از نظر پویایی ضعبف بوده ، تصاویر کتاب نیز با ضریب درگیری 0/11 و فعالیت های کتاب با ضریب درگیری1.5 به صورت فعال طرح شده اند و زمینه را برای یادگیری فعال دانش آموز فراهم می کنند. بنابراین، متن کتاب هدیه های آسمانی در پایه پنجم به صورت غیرفعال وفعالیت ها و تصاویر کتاب به صورت فعال تدوین شده اند.

Keywords:

تحلیل محتوا , روش ویلیام رومی , هدیه های آسمان پایه ی پنجم ابتدایی

Paper COI Code

This Paper COI Code is TRECONF01_197. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/768532/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
امینی، شهین و حسینی، فاطمه السادات،1396،تحلیل محتوای کتاب هدیه های آسمانی 1397-1396 پایه پنجم ابتدایی به روش ویلیام رومی،همایش ملی رویکردهای نوین آموزشی و پژوهشی در تعلیم و تربیت،Bandar Abbas،https://civilica.com/doc/768532

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support