ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

نقش دکتر جاوید اقبال و دکتر شهین دخت کامران مقدم صفیاری در ترویج اقبال شناسی

Year: 1396
COI: IGBAL01_065
Language: PersianView: 552
This Paper With 7 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 7 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

امیر یاسمین - اقبال، نقش جاوید اقبال، شهین دخت کامران مقدم، زنده رود، اقبال شناسی

Abstract:

دوستداران و عاشقانه اقبال مدام در ترویج و گسترش کلیه افکار و اندیشه های انسان ساز وی به تمام گوشه و کنار کشور و خارج از کشور نقش خارق العاده ای را انجام داده اند و هنوز هم دست اندرکار کند. در ترویج اقبال شناسی صدها نفر سعی و کوشش نموده اند و در این زمینه شرکت در سمینارها و کنفرانس ها و با انتشار مقاله در کتاب های زیادی دفتر میچ اقبال شناسی نقش مهمی داشتند، فرزند اقبال دکتر جاوید اقبال هم از دیگران عقب نمانده است و در گسترش اقبال شناسی نقش مهمی را ایفا نموده است. همچنین خانم دکتر کامران مقدم صفیاری در ترویج اقبال شناسی دوشادوش نویسندگان پاکستانی نقش مهمی را ایفا نموده است. دکتر جاوید اقبال برای ترویج اقبال شناسی چگونه خدمت بزرگی از پدرش کرد و دکتر شهین دخت کامران مقدم صفیاری چگونه از نویسندگان پاکستانی عقب نمانده است و در گسترش اقبال شناسی چه سهمی داشته است سوال های اصلی این تحقیق می باشد. در مقاله حاضر پیرامون آثار جاوید اقبال مخصوصا به کتابش زنده رود بحث می شود که در حقیقت کلید اقبال شناسی است که نه فقط و نویسنده بزرگ به تدوین آن همت گماشت و بلکه در زمینه ترجمه سعید فوق العاده ای محسوب می شود.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is IGBAL01_065. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/770850/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
یاسمین، امیر،1396،نقش دکتر جاوید اقبال و دکتر شهین دخت کامران مقدم صفیاری در ترویج اقبال شناسی،International congresses and our world،Zahedan،https://civilica.com/doc/770850

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support