ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بهبود دقت الگوریتم KNN موازی مبتنی بر منطق فازی

Year: 1397
COI: DCBDP04_038
Language: PersianView: 632
This Paper With 6 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 6 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

سینا محمدی - دانشجوی کارشناسی ارشد، گروه علوم کامپیوتر، دانشکده علوم ریاضی، دانشگاه تبریز
شهریار لطفی - استادیار گروه علوم کامپیوتر، دانشکده علوم ریاضی، دانشگاه تبریز

Abstract:

الگوریتم KNN یکی از بهترین و پرکاربردترین الگوریتم های دسته بندی است که کاربردهای متنوعی دارد. یکی از مشکلات این الگوریتم، تاثیر یکسان خصیصه ها در محاسبه رکورد جدید با همسایه های آن رکورد می باشد در حالی که برخی از این خصیصه ها برای عمل دسته بندی اهمیت کمتری دارند این امر باعث گمراهی روند دسته بندی می شود. از دیگر مشکلات انتخاب مناسب k (تعداد همسایه ها) است که اگر این امر به درستی انجام نشود دقت الگوریتم را کاهش می دهد. در این مقاله با استفاده از یک الگوریتم کاهش ابعاد موسوم به FDA (Fisher Decomposition Analysis) ، داده ها را به مختصات جدیدی انتقال می دهیم تا کیفیت ویژگی ها برای تفکیک، افزایش یابد سپس با استفاده از موازی سازی KNN بر روی ویژگی ها و k های مختلف بهترین تعداد ویژگی و تعداد همسایه های مناسب با توجه به خطای داده های اعتبارسنجی ( Validation )، انتخاب می شود. در نهایت با استفاده از الگوریتم K-means فازی ارتباط بین داده هایی که به لحاظ فازی تعلق مطلقی به دسته خاصی ندارند و k های محاسبه شده ( در روش موازی) مشخص می شود، که از این ارتباط برای افزایش دقت استفاده می کنیم.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is DCBDP04_038. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/772455/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
محمدی، سینا و لطفی، شهریار،1397،بهبود دقت الگوریتم KNN موازی مبتنی بر منطق فازی،4th National Conference on Distributed Computing and Big Data Processing،Tabriz،https://civilica.com/doc/772455

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Reviews

5.00
1 تعداد پژوهشگران نظر دهنده
5 1
4 0
3 0
2 0
1 0

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 22,005
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support