ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی بن بست در لایه فیزیکی به علت خطاهای دایمی در شبکه های مبتنی بر تراشه های گواسی غیرحساس به تاخیر

Year: 1397
COI: INFM01_002
Language: PersianView: 161
This Paper With 36 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 36 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

امیر ذکری - دانشگاه غیرانتفاعی غیاث الدین جمشید کاشانی – شهرستان آبیک - استان قزوین
محسن حجتی پور - دانشگاه غیرانتفاعی غیاث الدین جمشید کاشانی – شهرستان آبیک - استان قزوین

Abstract:

شبکه های روی تراشه، تراشه های دست نخورده شرکتی هستند برای ارایه ارتباطات روی تراشه ی مقیاس پذیر و کارآمد زمانی که سیستم های ما چند هسته ای در مقیاس بزرگ هستند، که ما را امیدوار می کنند. به جای شبکه روی تراشه های همزمان به خوبی بررسی شده، مدل های غیرهمزمان رویداد محور به عنوان جایگزینی مناسب به خاطر توانمندی زمان بندی، مخصوصا زمانی که از مدارهای گواسی غیر حساس به خطا استفاده می شود، ظهور پیدا کردند. گرچه آستانه خطاهای آنها خیلی به ندرت مورد مطالعه قرار گرفته است. شبکه های مبتنی بر تراشه های گواسی غیر حساس به تاخیر رفتار و سناریوی پیچیده باخت را از مدل های همزمان متفاوت نشان داد. از آنجای که تکنولوژی مقیاس نیمه هادی با فرایندپیری سرعت می گیرد، خطاهای دایمی 4 بیشتر در زمان اجرا اتفاق می افتد. این خطاها می توانند فرایند دست دادن را از بین ببرد، که منجر به بن بست های لایه فیزیکی می شود که میتواند کل شبکه مبتنی بر تراشه های گواسی غیر حساس به خطارا فلج کنند. این بن بست های لایه فیزیکی را نمی توان با استفاده از تکنیک های متداول آستانه خطا یا تکنیک های مدیریت بن بست حل کرد. این مقاله به طور سیستماتیک اثر خطا های دایمی در شبکه های مبتنی بر تراشه های گواسی غیر حساس به خطا را بررسی می کند و روش های جدیدی را برای شناسایی و بازیابی بن بسته ای لایه فیزیکی پیشنهاد می دهد. تکنیک های تشخیص ارایه شده برای محافظت از مسیرهای داده شبکه مبتنی بر تراشه که 90 ٪ به طورمنطقی رخ می دهد، پیاده سازی شده است. از تکنیک های تشخیص و بازیابی برای محافظت از ارتباطات مسیریاب داخلی (تقریبا 60 ٪ منطقی) استفاده می شود و در این تکنیک ها ارتباط معیوب دایمی به طور دقیق مکانیابی شده است و عملکرد شبکه را می توان با تضعیف کارایی مناسب بازیابی کرد.

Paper COI Code

This Paper COI Code is INFM01_002. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/773268/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
ذکری، امیر و حجتی پور، محسن،1397،بررسی بن بست در لایه فیزیکی به علت خطاهای دایمی در شبکه های مبتنی بر تراشه های گواسی غیرحساس به تاخیر،The First National Conference on New Ideas in Engineering and Engineering،Rasht،،،https://civilica.com/doc/773268

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: موسسه غیرانتفاعی
Paper count: 277
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support