ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی تاثیر مدیریت دانش بر بهبود مدیریت زنجیره تامین

Year: 1397
COI: MANACC02_049
Language: PersianView: 1,062
This Paper With 16 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 16 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محسن حجازی - دکتری مدیریت بازرگانی، گرایش بازاریابی، دانشگاه تهران
فریده واحدی

Abstract:

مدیریت دانش، یکی از مهمترین منابع رقابتی سازمانها و راز موفقیت آنان در قرن 21 محسوب میشود. مدیریت دانش، ر سیدن به اهداف سازمان با ا ستفاده بهینه از دانش و یا توانایی یک سازمان در ا ستفاده از سرمایه معنوی (تجربه و دانش فردی نزد هر فرد) و دانش دسته جمعی به منظور دستیابی به اهداف خود از طریق فرایندی شامل تولید دانش، تسهیم دانش و استفاده از آن به کمک فناوری است و زنجیره تامین در هر سازمانی، نقش به سزایی در د ستیابی به اهداف آن دارد. هدف این پژوهش مطالعه و تحلیل نقش مدیریت دانش در مدیریت زنجیره تامین میبا شد. این پژوهش از نظر هدف کاربردی و از نظر روش تو صیفی ا ست که به شیوه کتابخانه ای انجام گرفته است . علاوه بر این ماهیت این مقاله به گونه ای است که از جمله پژوهش های علمی-ترویجی میباشد. بر اساس نتایج این مطالعه میتوان گفت با بهره گیری از مزایای مدیریت دانش و نقش های ویژه آن از جمله تسهیم دانش، خلق دانش و به کارگیری دانش به چابک سازی زنجیره تامین منجر میگردد. همچنین مدیریت دانش به بازمهندسی زنجیره تامین با استفاده از ایجاد نوآوری در فرآیند زنجیره تامین که خود موجب ارتقای زنجیره تامین میشود، کمک می کند و ری سک زنجیره تامین را کاهش داده و پنجره فر صت های جدید را بر سازمان باز مینماید. این مهم به ایجاد و توسعه مفهوم فرهنگی جدید در سازمان منجر میشود و یک معماری جدید از مدیریت زنجیره تامین سازمان را فراهم می آورد

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is MANACC02_049. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/773539/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
حجازی، محسن و واحدی، فریده،1397،بررسی تاثیر مدیریت دانش بر بهبود مدیریت زنجیره تامین،The 2nd National Conference on Accounting and Management Research in the Third Millennium،Karaj،https://civilica.com/doc/773539

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 69,976
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support