ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

آینده محیط های خدمات ابر اینترنت اشیا (CoT) و چالش های شبکه ها وتکامل خدمات

Year: 1396
Publish place:
COI: ITCONFC01_025
Language: PersianView: 221
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

فاطمه فامیل سعیدیان - کارشناس ارشد مدیریت تکنولوژی، دانشگاه علم و صنعت ایران، پژوهشگر ارتباطات و فناوری اطلاعات

Abstract:

رایانش ابری و اینترنت اشیاء دو تکنولوژی بسیار متفاوت می باشند که انتظار می رود در آینده جزء مهمی از اینترنت باشند و به صورت گسترده تری مورد ا ستفاده قرار گیرند. یکپارچگی این دو تکنولوژی جهت بهره مندی بیشتر از خدمات آینده ضروری به نظر می رسد. ضمن اینکه مجازی سازی برای تکامل خدمات با استفاده از محیط هوشمند ابر و اینترنت اشیاء نیز لازم می باشد. در این مقاله ضمن بیان توضیحاتی در ا رتباط با مفاهیم اولیه، ویژگی ها و قابلیت های لازم برای ح مایت از فناوری هیا کلیدی که برای اینترنت اشیاء استفاده می شوند را معرفی می کنیم. برای خدمات مختلف با استفاده از شبکه فراگیر از اینترنت اشیا، ما اینترنت اشیاء مبتنی بر ابر را پیشنهاد می کنیم که هدفش حمایت موثر از خدمات متفاوت با استفاده از تکنولوژی ابر از انواع مختلف اشیاء است. علاوه بر این چالش های رایانش ابری از دیدگاه مخابراتی و قابلیت های شبکه فراگیر برای حمایت از اینترنت اشیاء، را نیز معرفی می کنیم.

Keywords:

ابراینترنت اشیا (CoT)، ا ینترنت اشیاء، اینترنت آینده، رایانش ابری، شبکه فراگیر

Paper COI Code

This Paper COI Code is ITCONFC01_025. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/781793/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
فامیل سعیدیان، فاطمه،1396،آینده محیط های خدمات ابر اینترنت اشیا (CoT) و چالش های شبکه ها وتکامل خدمات،نخستین کنفرانس ملی پیشرفت ها و فرصت های فناوری اطلاعات و ارتباطات،Tehran،https://civilica.com/doc/781793

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 21,718
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support