ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

پروتکل ارتباط داده در اینترنت اشیاء (LORAWAN)

Year: 1397
COI: UTCONF02_003
Language: PersianView: 626
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

فرهنگ پدیداران - آموزشگاه عالی اشراق بجنورد
روح اله ایزدی - دانشجوی کارشناسی ارشد نرم افزار کامپیوتر

Abstract:

اینترنت اشیا مفهومی است که به راه حل های ارتباطی هدفمند در خصوص حوزه های کاربردی خاص اشاره دارد. اگر تاریخ را در جهت معکوس مرور کنیم، مشاهده میکنیم که در حوزه شبکه راه حل های مختلفی در خصوص یکپارچه سازی ارتباطات ارایه شد که در نهایت طرح مشترک و در حقیقت مدل مرجع مشترکی به نام پروتکل TCP/IP ابداع شد. اینترنت اشیا نیز به یک مدل مرجع نیاز دارد؛ مدلی که نه تنها برای هدایت کردن و شتاب بخ شیدن به پیشرفتها ا ستفاده شود، بلکه بر ارتباطات تمرکز بیشتری کرده و به تو سعه راه حل های مختلف کمک کند. این راه حل ها باید بتوانند زمینه ساز مزیت های ا ستراتژیکی ای شوند که منجر به بلوغ اقتصادی میشوند .اینترنت اشیاء موضوعی ست که به تازگی در دنیا از اهمیت تازه ای برخوردار است و توجه بسیاری از توسعه دهندگان را به خود معطوف کرده ا ست . LORAWAN ا شاره به شبکه های گسترده با مصرف انرژی پایین دارد که بر روی تجهیزات بی سیمی که از باطری استفاده می کنند و در محدوده های منطقه ای، کشوری و جهانی بکار می روند، تمرکز دارد. از اهداف اصلیLORAWAN می توان به فراهم سازی نیازمندی های پیرامون اینترنت اشیا، همچون ارتباطات دوطرفه امن، جابجایی و خدمات محلی اشاره کرد .در این مقاله سعی شده تا پروتکل ارتباط داده اینترنت ا شیاء (LORAWAN) معرفی شود که شامل پروتکل های لایه Mac و لایه فیزیکی می باشد که از طریق اکثر استانداردها ترکیب می شوند.

Keywords:

پروتکل ارتباط داده،اینترنت اشیا، Lorawan،معماری

Paper COI Code

This Paper COI Code is UTCONF02_003. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/784037/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
پدیداران، فرهنگ و ایزدی، روح اله،1397،پروتکل ارتباط داده در اینترنت اشیاء (LORAWAN)،National Conference on Knowledge and Technology of Electrical Engineering, Computer and Mechanics of Iran،Tehran،https://civilica.com/doc/784037

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support