ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

سلامت روان از منظر فقه اسلامی با تکیه بر پرستاران

Year: 1397
COI: ARSEP01_027
Language: PersianView: 203
This Paper With 17 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 17 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

Abstract:

بهداشت روانی در اساس ، همان ارزش فرد است که در خلال عمل و رفتار و تصرفاتش بروز می کند. این ارزش، نه از طریق اشیا وافکار، تعیین می شود و نه به شکل آرا و نظریاتی متبلور است که انسان را از ارزش های دینی دور می سازد. بلکه گرایش و نگرشانسان به خیر و نیکی است و خیر و نیکی آن است که رفتار و تصرفات انسان به خاطر رضای خدا باشد. در آموزه های قرآنی به مسیلهبهداشت به عنوان یک شاخصه مهم توجه شده است. ازآنجاکه هدف دین راهنمایی بشر برای دستیابی به سعادت یعنی آرامش و آسایش در دنیا و آخرت است، به مسیله بهداشت در دو بعد جسمی و روانی توجه خاصی شده است. بی گمان در نگرش اسلام و قرآن آرامش و آسایش از جایگاه خاصی برخوردار است. آرامش به ابعاد روانی بشر توجه م یدهد. در پژوهش حاضر سلامت روان ازنظر فقهاسلامی بر تکیه بر پرستاران انجا مشده است و پرستاران ب هواسطه شغلی که دارند و با زندگی افراد سروکار دارند می بایست از سلامت روان بالایی برخوردار باشند.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ARSEP01_027. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/785473/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
رستگارمقدم زیارت، عطیه،1397،سلامت روان از منظر فقه اسلامی با تکیه بر پرستاران،International Conference on New Advances in Research in Social Sciences, Education, and Psychology،Karaj،https://civilica.com/doc/785473

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support