ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

مروری بر روش های بهینه سازی با تاکید بر روی اگوریتم ژنتیک

Year: 1397
Publish place:
COI: CMAES02_094
Language: PersianView: 354
This Paper With 13 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 13 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

رضا علایی - دانشکده مکانیک، واحد گرمی، دانشگاه آزاد اسلامی، گرمی،
امیر خسروی مهد - دانشکده فنی و مهندسی، موسسه آموزش عالی دانشستان، ساوه،
حسین هراسی - موسسه آموزش عالی انرژی، ساوه،

Abstract:

این مقاله با هدف مروری بر الگوریتم های بهینه سازی انجام شده است که ابتدا تعاریفی اولیه از بهنیه سازی گفته شده سپس مسایل بهینه سازی را به دودسته طبقه بندی شده است که نهایتا این الگوریتم ها را با توجه به هدف این مقاله به سه دسته روش مستقیم، روش تکاملی و روش گرادیانی طبقه بندی شده است. در بخش های بعدی این سه الگوریتم را بطور مفصل توضیح داده و روش تکاملی را به سه دسته الگوریتم ژنتیک، بهینه سازی آنیلینگ و بهینه سازی تجمع ذرات دسته بندی شده است و بر روی الگوریتم ژنتیک مرور بیشتری انجام شده است و در نهایت بخش های مختلف الگوریتم ژنتیک اعم از جهش و دیگر موارد را بطور مفصل توضیح داده شده است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is CMAES02_094. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/786079/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
علایی، رضا و خسروی مهد، امیر و هراسی، حسین،1397،مروری بر روش های بهینه سازی با تاکید بر روی اگوریتم ژنتیک،دومین کنفرانس ملی پیشرفت های نوین در حوزه انرژی و صنایع نفت و گاز،Saveh،https://civilica.com/doc/786079

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 760
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support