ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی فرایند ایجاد یک سیستم مدیریت دانش برای نوآوری باز و ظرفیت مدیریت دانش (مورد مطالعه: بانک ملی شهر کرمانشاه)

Year: 1397
COI: ICMHSR03_091
Language: PersianView: 672
This Paper With 19 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 19 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

فرهاد رضایی - دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه، مدیریت اجرایی

Abstract:

اکنون بحث مدیریت دانش به یکی از موضوعات اصلی در پژوهش های مدیریت در سراسر دنیا تبدیل شده است و آن را به عنوان ابزاری کلیدی برای مدیریت کردن اطلاعات و ابزاری استراتژیک برای مدیریت و راهی موثر برای کسب مزیت رقابتی پایدار و نوآوری باز سازمانی می دانند. هدف از اجرای این پژوهش، بررسی فرایند ایجاد یک سیستم مدیریت دانشبرای نوآوری باز و ظرفیت مدیریت دانش در شعب بانک ملی شهر کرمانشاه می باشد. این پژوهش از نظر هدف کاربردی و از نظر روش اجرا از نوع توصیفی- پیمایشی است. مطالعه مربوط به ادبیات موضوع از طریق مطالعه کتابخانه ای نظیر کتب، مجلات، پایان نامه ها، مقالات و غیره می باشد و از طریق پرسشنامه داده های موردنیاز جمع آوری گردیده، سپس با انجام روش های آماری داده های موردنظر مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته اند. با توجه به موضوع این پژوهش، جامعه مورد مطالعه، در این تحقیق مدیران و کارکنان بانک ملی در سطح شهر کرمانشاه می باشند، که تعداد آنها 485 نفر می باشد. حجم نمونه با استفاده از فرمول کوکران 215 نفر به دست آمده است و نمونه گیری به صورت تصادفی ساده انجام شده است. پس از تجزیه و تحلیل داده ها با روشهای همبستگی و معادلات ساختاری مشخص شد که سیستم مدیریت دانش بر نوآوری باز، ظرفیت نوآوری و ظرفیت مدیریت دانش تاثیر مثبت و معنی داری دارد. به علاوه یافته ها نشان داد که نوآوری باز بر ظرفیت نوآوری و ظرفیت مدیریت دانش تاثیر مثبت و معنی داری دارد. همچنین ظرفیت نوآوری بر ظرفیت مدیریت دانش تاثیر مثبت و معنی داری دارد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICMHSR03_091. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/787519/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
رضایی، فرهاد،1397،بررسی فرایند ایجاد یک سیستم مدیریت دانش برای نوآوری باز و ظرفیت مدیریت دانش (مورد مطالعه: بانک ملی شهر کرمانشاه)،Third International Conference on Management Studies and Humanities،https://civilica.com/doc/787519

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 7,470
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support