ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

اهمیت قیمت گذاری در ارتقاء و رقابت در تجارت الکترونیک با رویکرد تاپسیس فازی

Year: 1397
COI: IECONF01_041
Language: PersianView: 264
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محمد خلیلی درمنی - باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمین، خمین، ایران
ریحانه معرضی کلوخی - کارشناسی ارشد – دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمین

Abstract:

در این مقاله به اهمیت قیمت گذاری در ارتقاء و رقابت در تجارت الکترونیک با رویکرد TOPSIS فازی می پردازیم. هدف از این مقالهمعرفی استراتژی های پیشرفته قیمت گذاری در تجارت الکترونیک است تا بتوان با دید مناسب و مدیریتی به قیمت گذاری، مناسب ترینساختار قیمت ممکن را تعیین کنند. آنچه که حاصل شد شرکت های فعال در حوزه تجارت الکترونیک بنا به شرایطی همچون میزان تقاضا،کیفیت و ارزش مورد تصور کالا در نظر مشتریان و تخفیف و ... می بایست استراتژی مناسب جهت قیمت گذاری اتخاذ نمایند به نحوی کهاین قیمت پوششی بر هزینه ها را نیز داشته باشد. ارایه محصولات بهتر نسبت به سایر رقبا و استفاده از گام های صحیح در انتخاب استراتژی برای رسیدن به موقعیت مطلوب در مقابل رقبا، جزء اصول مهم برای رسیدن به سودآوری در مدل کسب و کار میباشد. بنابراین یک بنگاه باید قادر به قیمت گذاری محصولاتش به گونه ای باشد که بتواند درآمدهایی متناسب با ارزش ارایه شده به مشتری بدست آورد و به این ترتیب موقعیتش را نسبت به مشتریان کالاهای مکمل رقبا و تازه واردین بالقوه حفظ نماید. قیمت گذاری مهمترین جزء از مدل کسب و کار است و تصمیمات در مورد آن تاثیر زیادی بر سودآوری بنگاه بهمراه دارد. این پژوهش در پاسخ به سوال زیر صورت گرفته است: چگونه محصولاتی برای پیشنهاد دادن انتخاب شوند و چگونه قیمت ها باعث ترویج کالا می شوند سعی ما بر آن است براساس روش TOPSIS فازی، نشان دهیم چگونه انتخاب مناسب گزینه ها و تخفیف می تواند باعث شود تا مشتری بیشتری جذب سایت شده و سود فروش یک فروشگاه اینترنتی را با فروش محصولات ایده آل حداکثر نماید.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is IECONF01_041. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/787715/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
خلیلی درمنی، محمد و معرضی کلوخی، ریحانه،1397،اهمیت قیمت گذاری در ارتقاء و رقابت در تجارت الکترونیک با رویکرد تاپسیس فازی،First National Conference on R & D in Management and Resistance Economics،Tehran،https://civilica.com/doc/787715

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 1,469
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support