ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

اثربخشی آموزش مجازی ضمن خدمت در آموزش و پرورش

Year: 1397
COI: IICMO05_104
Language: PersianView: 340
This Paper With 14 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 14 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

لیلا نخستین ماهر - دانشگاه آزاد اسلامی تهران واحد یادگار امام شهرری
نسرین رحیمی - دانشگاه آزاد اسلامی تهران واحد یادگار امام شهرری
محمد مهدی احمدی - دانشگاه آزاد اسلامی تهران واحد یادگار امام شهرری
داود عبداللهی - دانشگاه آزاد اسلامی تهران واحد یادگار امام شهرری

Abstract:

؛ 1) زمینه : آموزش و خصوصا آموزش ضمن خدمت نه تنها در ایجاد دانش و مهارت ویژه در کارکنان نقش بسزایی دارد، بلکه باعث بینش و بصیرت عمیق تر، دانش و معرفت بالاتر و مهارت بیشتر کارکنان در سازمان برای اجرای وظایف و مسیولیت ها شده و در نتیجه هدف های سازمان را با کارآیی و اثربخشی بهتر محقق خواهد ساخت. این تحقیق با هدف بررسی اثربخشی نظام آموزش مجازی ضمن خدمت فرهنگیان انجام شد و در نظر داشت میزان رضایت معلمان و آموزش و پرورش را از آموزش مجازی و تاثیر آن را در روند بهبود آموزشی مورد ارزیابی قرار دهد. آموزش ضمن خدمت مجازی پدیده ی نوینی محسوب نمی شود، بلکه دارای سابقه طولانی است و همواره مورد توجه بوده است. اما توجه به استقرار نظام آموزش مجازی برای رفع نیازهای آموزشی در حین کار کارکنان دستگاه ها ( و از جمله آموزش و پرورش ) پدیده ی نوینی محسوب می شود. 2 ) مواد و روش مطالعه: در این تحقیق از روش کتابخانه ای استفاده شده است؛ به همین منظور از منابع چاپی و دیجیتالی شامل کتاب، مقاله، پایان نامه و تحقیقات دیگر استفاده شده است. 3) یافته ها و نتایج: نتایج حاصل از این تحقیق نشان داد نظام آموزش مجازی ضمن خدمت فرهنگیان اثربخشی متوسطی دارد. نتایج بررسی اثربخشی نظام یادگیری الکترونیکی مورد نظر با استفاده از شبکه رضایت مندی ارزش مندی نشان داد که نظام آموزش مجازی ضمن خدمت فرهنگیان در کل اثربخشی متوسطی دارد. از این رو، بر مدیران و مسیولان نظام آموزش مجازی فرهنگیان لازم است که تمهیداتی فراهم آورند تا رضایت مندی یادگیرندگان را در زمینه ی همه ی ویژگی های نظام، ارتقاء بخشند؛ چراکه عدم رضایت کاربران در این خصوص، منجر به کاهش کیفیت اثربخشی آموزش های ضمن خدمت شده و همچنین سبب می شود که هزینه ها و منابعی که صرف این گونه از آموزش ها می شود، به هدر روند.

Keywords:

آموزش ضمن خدمت مجازی، ارزشمندی، اثربخشی، معلم ها، آموزش و پرورش

Paper COI Code

This Paper COI Code is IICMO05_104. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/787877/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
نخستین ماهر، لیلا و رحیمی، نسرین و احمدی، محمد مهدی و عبداللهی، داود،1397،اثربخشی آموزش مجازی ضمن خدمت در آموزش و پرورش،5th National Conference on Management Studies and Humanities in Iran،Tehran،https://civilica.com/doc/787877

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 3,935
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support