ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

مقایسه بررسی ظرفیت باربری پی نواری واقع شده بر روی خاکریز مسلح شده با برید و ژیوگرید تحت بار استاتیکی

Year: 1397
COI: NCEAU01_045
Language: PersianView: 154
This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 9 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

یزدان فارسی - دانشجوی کارشناسی ارشد، دانشکده فنی و مهندسی، دانشگاه اراک
علی سنایی راد - استادیار، دانشگاه اراک، دانشکده فنی و مهندسی، گروه عمران

Abstract:

روش تسلیح خاک به دلیل هزینه پایین، اجرای آسان و تاثیر زیاد آن در در بهبود خواص خاک به عنوان یک روش مناسب برای بهسازی و اصلاح خاک شناخته می شود. عملکرد مناسب محصولات جدیدی از ژیوسنتتیک ها موسوم به عناصر برید Braid درمطالعات آزمایشگاهی تسلیح خاک سبب مطرح شدن استفاده از آن در تسلیح خاک شده است. عناصر برید ساختاری است لوله ای شکل که از بافت رفتگی الیاف پلیمری با زوایای مشخص پدید می آید و در آن زوایای بافت رفتگی و ابعاد مش های پدید آمده قابل کنترل است هدف این مقاله مقایسه نتایج حاصل از مدلسازی خاکریز مسلح با دو المان تسلیح مختلف در نرم افزار تفاضل محدود FLAC 3D می باشد.در این تحقیق برای تسلیح از محصولات ژیوسینثتیکی سه بعدی لوله ای برید با سه قطر مختلف و المان های ژیوگرید از همان جنس، که تسلیح را در دو بعد انجام می دهند استفاده شده است. نتایج نشان می دهد که المان برید نسبت به المان ژیوگرید ظرفیت باربری را به طور محسوسی افزایش می دهد.

Keywords:

المان برید، ظرفیت باربری، المان ژیوگرید، شیب خاکی FLAC3D

Paper COI Code

This Paper COI Code is NCEAU01_045. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/789392/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
فارسی، یزدان و سنایی راد، علی،1397،مقایسه بررسی ظرفیت باربری پی نواری واقع شده بر روی خاکریز مسلح شده با برید و ژیوگرید تحت بار استاتیکی،National Conference on Basic Research in Civil Engineering, Architecture and Urban Planning،Tehran،،،https://civilica.com/doc/789392

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 3,390
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support