ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی رفتار دیوارهای حایل مرکب از میخکوبی و مهار برای پایدارسازی گودبرداری ها

Year: 1397
COI: NCEAU01_072
Language: PersianView: 245
This Paper With 13 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 13 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مرضیه سلاجقه - فارغ التحصیل ارشد ژیوتکنیک دانشکده عمران و محیط زیست دانشگاه صنعتی امیرکبیر
سید محمدرضا امام - عضو هییت علمی دانشکده عمران و محیط زیست دانشگاه صنعتی امیرکبیر

Abstract:

در این مقاله برای بررسی رفتار سیستم های مرکب از میخکوبی و مهار پیش تنیده برای پایدارسازی گود، از مدل سازی عددی سه بعدی به روش اجزاء محدود استفاده شده است. برای این منظور دیوارهای با ارتفاع 10 و 30 متر مورد مطالعه قرار گرفته اند. روند مدل سازی توسط یک دیوار ترکیبی ابزارگذاری شده مورد صحت سنجی قرار گرفته است. برای ایجادامکان مقایسه بین دیوارهای ترکیبی با شرایط بارگذاری و ارتفاع های مختلف، مسلح سازی دیوارها به نحوی انجام شده است که دیوارها، ضمن برآوردن معیار پایداری، سطح عملکرد یکسانی را نیز برآورده نمایند. نتایج بدست آمده از مقایسه دیوارها با ارتفاع ها و شرایط بارگذاری مختلف، نشان می دهد که در دیوارهای با ارتفاع زیاد می توان از میخکوبی بع نوان روشی برای تامین پایداری موضعی دیوار در حوالی رویه آن استفاده نمود و معیارهای مربوط به سطح عملکرد دیوار را با افزایش نیروی مهارهای پیش تنیده تامین نمود. این در حالی است که در دیوارهای کوتاه تر، سیستم میخکوبی به تنهایی می تواند کنترل تغییرشکل و پایداری دیوار را تامین نماید.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is NCEAU01_072. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/789418/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
سلاجقه، مرضیه و امام، سید محمدرضا،1397،بررسی رفتار دیوارهای حایل مرکب از میخکوبی و مهار برای پایدارسازی گودبرداری ها،National Conference on Basic Research in Civil Engineering, Architecture and Urban Planning،Tehran،https://civilica.com/doc/789418

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 21,194
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support