ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

مولفه های تجاری سازی دانش موثر بر کسب و کارهای نو

Year: 1396
Publish place:
COI: NNCBM01_127
Language: PersianView: 235
This Paper With 15 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 15 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

آرزو عرفان - دانشجوی دکتری، مدیریت آموزشی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)، اصفهان، ایران
محمد علی نادی خوراسگانی - دانشیار، مدیریت آموزشی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)، اصفهان، ایران
وحید بنیسی - دانشجوی دکتری، مدیریت آموزشی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)، اصفهان، ایران

Abstract:

دلایل اصلی برای اینکه صنعت از فن آوری دانشگاهی بهره نمی برد این است که فن آوری ها هیچ ارزش تجاری نشان نمی دهند و بنابراین در مراحل اولیه متوقف شده و وارد مرحله ی تجاری سازی نمی شوند. دانشگاه ها همیشه به دنبال یافتن این فرصت برای تجاری سازی تحقیقات می باشند. این یک واقعیت است که شرکت ها نیاز به دستاوردهای علمی و تکنولوژیکی ناشی از دانشگاه های مختلف دارند اما تجاری سازی تحقیقات دانشگاه ها را نمی توانند با موفقیت با توجه به بسیاری از تحقیقات علمی پیشنهاد شده توسط کالج ها و دانشگاه ها برای نیازهای واقعی شرکت های و همچنین بازارها برآورده و اجرا کنند. یکی از موانع مهم در برقراری ارتباط سیستماتیک، پویا و پیوسته بین صنعت و دانشگاه عدم دسترسی به زبانی است که برای هر دو طرف کاملا شناخته شده باشد. در این پژوهش با استفاده از تحلیل مضمون اکتشافی به روش استرلینگ ( 2001 ) به شناسایی مضامین سازمان دهنده و پایه که در راستای تجاری سازی دانش در جهت ایجاد کسب و کارهای نو موثر می باشد پرداخته است. مضامین سازمان دهنده این پژوهش شامل دانشگاه با 13 مضمون پایه، صنعت با 2 مضمون پایه و دولت با 18 مضمون پایه می باشد که یک شبکه مضامین برای رسیدن به مولفه های تجاری سازی دانش موثر بر کسب و کار می باشد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is NNCBM01_127. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/789834/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
عرفان، آرزو و نادی خوراسگانی، محمد علی و بنیسی، وحید،1396،مولفه های تجاری سازی دانش موثر بر کسب و کارهای نو،اولین کنفرانس ملی اندیشه های نوین در مدیریت کسب و کار،Tehran،https://civilica.com/doc/789834

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 10,729
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support