Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

به تصویر کشیدن بدافزار و شناسایی بدافزارهای هم خانواده با استفاده از تکنیک تجزیه وتحلیل بافت دودویی

سومین کنفرانس ملی فناوری در مهندسی برق و کامپیوتر
Year: 1397
COI: TECCONF03_115
Language: PersianView: 245
This Paper With 20 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 20 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

امین مهدیزاده - کارشناسی ارشد، فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر- نرم افزار

Abstract:

امروزه بحث امنیت اطلاعات یکی از موضوعات اساسی در دنیای امروزی است و با توجه به رشد روز به روز بدافزارها چالشهای امنیتی به وجود آمده است و مورد توجه بسیاری از افرادی که در این زمینه فعالیت میکنند واقع شده است و همین امر ما را ملزم به یادگیری و آموزش در زمینه امنیت میکند.در این مقاله یک رویکرد جدیدی در زمینه امنیت ارایه میکنیم که روند کار به این صورت میباشد که، از بدافزارها تصویر برداری صورت میگیرد که این کار مستلزم استفاده از محتوای بدافزارها می باشد. محتوای بدافزارها را به صورت باینری ایجاد کرده سپس از طریق این کدهای باینری، بدافزار را به تصویر میکشیم و زمانیکه تصویر بدافزار را تولید کردیم میبایست بدافزار را شناسایی کنیم و متوجه بشیم اسم بدافزار چیست و مربوط به کدام خانواده از بدافزارها میباشد برای این کار از تصویر بدافزاری که در اختیار داریم با استفاده از تکنیک بافت تصویر، یکسری عملیات را بر روی تصویر بدافزار انجام میدهیم و زمانیکه عملیات بافت به سرانجام رسید باید یکسری خصوصیات از بدافزارها استخراج شود که این خصوصیات با استفاده از روشهای آماری بدست میآید و بر اساس این خصوصیات بدافزارهای مختلفی را پس از تجزیه و تحلیل، شناسایی کنیم.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is TECCONF03_115. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/789959/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
مهدیزاده، امین،1397،به تصویر کشیدن بدافزار و شناسایی بدافزارهای هم خانواده با استفاده از تکنیک تجزیه وتحلیل بافت دودویی،Third National Conference on Electrical and Computer Engineering،Semnan،https://civilica.com/doc/789959

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support