ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی دلایل عدم تناسب منبع درس رایانه پیشرفته با نیازهای دانشجویان کارشناسی ارشد فیزیولوژی ورزشی دانشگاه پیامنور

Year: 1397
COI: ASOCONF02_031
Language: PersianView: 240
This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 9 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

افشین احمدی - کارشناس ارشد مدیریت ورزشی- گرایش مدیریت رسانه های ورزشی
علی ارغنده - دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی- گرایش مدیریت رسانههای ورزشی
روزبه احمدی - دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت شهری و کارشناس مهندسی تکنولوژی نرمافزار

Abstract:

علی رغم اهمیت درس رایانه پیشرفته برای دانشجویان رشته فیزیولوژی ورزشی و ضرورت انتخاب منبعی مناسب برای تدریس در مقطع کارشناسی ارشد این دوره جهت کمک به دانشجویان در اموری مثل تهیه مقالات علمی و انجام امور آماری و تحلیلی مربوط به مقالات و پایان نامه ها، به نظر می رسد دانشگاه پیام نور منبع مناسبی را برای این درس انتخاب نکرده و منبع انتخابی صرفا یک خودآموز رایانه ای و منبعی جهت کار با رایانه و اینترنت است و اصلا نمی تواند نیازهای دانشجویان و فارغ التحصیلان این رشته در زمینه رایانه و نرم افزارهای رایانه ای را برطرف کند. بررسی های ما در این زمینه نشان داد کتاب انتخابی برای این درس با عنوان کاربرد کامپیوتر در رشته های مدیریت و حسابداری هرچند که منبع مناسبی برای یادگیری و آموزش رایانه و کار با آن است اما نمی توان آن را منبع مناسبی برای درس رایانه آن هم در سطح پیشرفته و در مقطع کارشناسی ارشد تلقی کرد. دانشجویان و فارغ التحصیلان فیزیولوژی ورزشی نیاز به آموزش نرم - افزارهایی دارند که بدانها در مسیر تهیه مقالات علمی و پایان نامه کمک کند و نیازهای آموزشی آنها در حوزه رایانه، فراتر از امور اولیه ای مثل آشنایی ابتدایی با رایانه و یادگیری نحوه گشت و گذار در اینترنت است. این در حالی است که در رشته های دیگر مرتبط با تربیت بدنی مثل مدیریت ورزشی در گرایش های مختلف آن، نرم افزار SPSS یا سایر نرم افزارهای مشابه آموزش داده می شود اما متاسفانه دانشجویان کارشناسی ارشد فیزیولوژی ورزشی از این امکان برخوردار نیستند. ما جهت رسیدن به نتایج این تحقیق، به بررسی سرفصل دروس این رشته پرداخته و به موازات آن به سایت ها و مراجع دیگر نیز مراجعه و از بررسی های میدانی و گفتگو با دانشجویان نیز برای اطلاع از میزان رضایت مندی آنها از منبع انتخابی برای این درس استفاده کردیم و در نهایت بدین نتیجه رسیدیم که بهتر است دانشگاه پیام نور در انتخاب منبع این درس تجدیدنظر و منبعی را معرفی کند که در جهت رفع نیازهای واقعی علمی و آموزشی دانشجویان این رشته باشد. استفاده از نظرات اساتید و دانشجویان رشته فیزیولوژی ورزشی و انجام نیازسنجی در این زمینه نیز می تواند مفید باشد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ASOCONF02_031. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/797462/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
احمدی، افشین و ارغنده، علی و احمدی، روزبه،1397،بررسی دلایل عدم تناسب منبع درس رایانه پیشرفته با نیازهای دانشجویان کارشناسی ارشد فیزیولوژی ورزشی دانشگاه پیامنور،The second scientific conference on modern approaches to human sciences in Iran،Ilam،https://civilica.com/doc/797462

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support