ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تحقق شهر هوشمند بر پایه آموزش شهروندی

Year: 1397
COI: ECMM01_057
Language: PersianView: 811
This Paper With 34 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 34 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

لیلی نادری - دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام
مریم ملاباقر - کارشناسی ارشد دانشگاه جامع علمی کاربردی

Abstract:

پیشرفت تکنولوژی های ارتباطی در اواخر قرن بیستم طلیعه تحولاتی شگرف در تمامی شیون زندگی بشر بودند. یکی از مفاهیمی که متاثر از پیشرفت های تکنولوژیک ارتباطی دچار تحول شده است، مفهوم شهر است. این تکنولوژی های نوین به شهر این امکان را داده اند که از جغرافیای فیزیکی و از گستره ی مناسبات محلی خود خارج شده و وارد یک میدان و یک جغرافیای جدید شود. بر این اساس شهر هم همچون دیگر حوزه ها این امکان را یافته است که مجازی یا هوشمند شود. شهر هوشمند به عنوان روشی نوین در جهت حل بسیاری از مشکلات موجود در مسیر مدیریت کارآمد شهری مطرح می گردد و در این میان آموزش شهروندی نقش موثری در ارتقاء سطح دانش فناوری های جدید و فرآیندهای نوآوری شهروندان دارد. هرچه سطح دانش شهروندان بالاتر رود، خلاقیت و ایده پردازی آنان بیشتر شده و در ایجاد شهر هوشمند نقش موثرتری خواهند داشت، از این رو در تحقیق مذکور برآنیم تا با بررسی الگوهای آموزشی به ارایه راهکار در خصوص تحقق شهر هوشمند بپردازیم. روش پژوهش در این مطالعه کیفی است و پژوهش از نظر هدف، کاربردی و از حیث ماهیت توصیفی- تحلیلی است و به جمع آوری اطلاعات از طریق روش کتابخانه ای و اسنادی برای پاسخ به سوالات تحقیق پرداخته است. در تحلیل محتوا و برای رسیدن به پاسخسوالات از تحلیل ثانویه یعنی به کارگیری تحلیل های تحقیقات موجود، استفاده شده است. در این تحقیق ابتدا با بهره گیری از منابع موجود به مطالعه و بررسی مبانی، مفاهیم و ویژگی های شهر هوشمند پرداخته و سپس با نگاهی بر روش های آموزش شهروندی سعی شده تا به تحلیل نقش آموزش شهروندان در ایجاد شهر هوشمند پرداخته شود.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ECMM01_057. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/805337/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
نادری، لیلی و ملاباقر، مریم،1397،تحقق شهر هوشمند بر پایه آموزش شهروندی،International Conference on Interdisciplinary Studies in Electrical, Computer, Mechanical and Mechatronics Engineering in Iran and the Islamic World،Karaj،https://civilica.com/doc/805337

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 4,324
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support