Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

اثر بخشی تبلیغات در محیط بازی های رایانه ای برجذب مشتری

Year: 1397
COI: MNGTCONF07_200
Language: PersianView: 948
This Paper With 11 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 11 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مهسا فتوحی زاده - رشته مدیریت بازرگانی، دانشجوی کارشناسی ارشد ،دانشگاه ملایر
محمد پیری - استادیار گروه مدیریت بازرگانی ،دانشگاه ملایر

Abstract:

درمیان تمام حوزه های پژوهشی مرتبط با بازی های دیجیتال،جنبه تجاری این بازی ها علیرغم اهمیت عملی،ازحیث نظری مورد غفلت واقع شده است وآن طورکه بایدو شاید هنوز از دریچه علم به آن نظرو توجهی نشده است. در گزارشی از موسسه مک کینزی در سال 2015 در مقایسه درآمد حاصل از رسانه ها در دنیا چنین منتشر کرده است که صنعت بازی های رایانه ای بعد از رادیو و تلویزیون در جایگاه سومین صنعت رسانه ای پردرآمد دنیا قرار دارد و هم چنین از نظر میزان رشد درآمد در طی 5 سال اخیراز جهت تبلیغات رتبه دوم را در میان رسانه های دنیا کسب کرده است.این نتایج و مطلب حاکی از آن است که توجه به بازی های رایانه ای چقدر در کشور ما نیاز است .بازی های رایانه ای ،رسانه تبلیغاتی جدیدی است که میان پیام های بازاریابی و بازی های رایانه ای و ویدیویی ارتباط برقرار میکند و مصرف کنندگان را با تبلیغات داخل محیط بازی ، تبلیغات اطراف محیط بازی و بازی تبلیغاتی مورد هدف قرار میدهد.تبلیغات در داخل محیط بازی شامل تبلیغات پویا که میتوان به جایگذاری کالا در جریان بازی و هم چنین تبلیغات ساکن که شامل نمایش تبلیغات بازاریابی در محیط بازی است اشاره کرد .تبلیغات در اطراف محیط بازی معمولا به پیام های بازاریابی و تبلیغاتی ساخته شده و نمایش داده شده در اطراف محیط بازی اشاره دارد که به سه صورت بنر،تبلیغات متقابل و تبلیغات میان متنی نمایش داده میشود. بازی تبلیغاتی نیز به دو صورت بازاریابی پاسخ مستقیم و تجربی تقسیم میشود که به ترتیب امکان دانلود از اینترنت و دیسک بازی از جمله مواردی است که میتوان برای آن نام برد. هر کدام از این محیط ها میتوانند بیشترین تاثیر را داشته و منجر به جذب مشتریان و افزایش فروش و مطرح شدن برند ها و نام های تجاری بشود.

Keywords:

بازی رایانه ای , تبلیغات , تبلیغات داخل محیط بازی , تبلیغات اطراف محیط بازی , بازی تبلیغاتی , جذب مشتری

Paper COI Code

This Paper COI Code is MNGTCONF07_200. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/807622/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
فتوحی زاده، مهسا و پیری، محمد،1397،اثر بخشی تبلیغات در محیط بازی های رایانه ای برجذب مشتری،Seventh National Conference on Accounting and Management Applications،Tehran،https://civilica.com/doc/807622

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 2,614
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support