ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

شناسایی و نقش صنعت گردشگری منطقه آزاد چابهار در ایجادرشد و توسعه اقتصادی پایدار بر مبنای فرهنگ ایرانی اسلامی

Year: 1397
Publish place:
COI: RMCE01_006
Language: PersianView: 217
This Paper With 13 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 13 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

حمیدرضا ایزدی - استادیار گروه اقتصاد دانشگاه دریانوردی چابهار

Abstract:

رشد جذب گردشگر در مناطق آزاد سبب افزایش سطح درآمد ملی و توسعه اقتصادی شده و به تبع آن بر فرآیند بهبود بخشیدن به کیفیت زندگی عموم مردم تاثیر گذار می باشد. توسعه پایدار همواره مورد توجه دولتها بوده و مردم در همه جای دنیا متوقع هستند که دولتها در برنامه ریزی و جهت گیری های اقتصادی به نحوی عمل نمایند که احاد جامعه از امکانات متناسبی با توجه به فرهنگ اسلامی آن منطقه برای رشد و نقش آفرینی موثر برخوردار شوند. از طرفی همواره زمینه های مساعد جذب سرمایه گذاری بعضی مناطق را، با سرعت بیشتری در معرض رشد قرار می دهد ودر بخشهایی نیز به دلیل محدودیت زیربناها ، مشکلات و محدودیت های منابع توسعه با تاخیر صورت می پذیرد . صنعت توریسم و جذب گردشگر مناطق آزاد به ویژه بندر چابهار بر مبنای رعایت فرهنگ ایرانی اسلامی می تواند دولت را برای جلوگیری از بهم خوردن نظم جمعیتی ، رضایت ساکنین مناطق غیربرخوردار ، استفاده بهینه از زمینه های موجود در این مناطق کمک کند و اهرمی جهت هدایت رشد و توسعه به سوی توازن باشد. رشد صنعت گردشگری منطقه آزاد چابهار با توجه به امکانات موجود و منحصر به فرد این منطقه در کشور ، می تواند با هدف تقویت تواناییهای انسان، اجتماع و محیط برای جذب این درآمد قابل توجه نقش پراهمیت و حساسی بازی کند.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is RMCE01_006. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/819375/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
ایزدی، حمیدرضا،1397،شناسایی و نقش صنعت گردشگری منطقه آزاد چابهار در ایجادرشد و توسعه اقتصادی پایدار بر مبنای فرهنگ ایرانی اسلامی،اولین همایش ملی مدیریت و اقتصاد با رویکرد اقتصاد مقاومتی،Mashhad،https://civilica.com/doc/819375

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 1,130
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support