Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بینالمللی سازی بازیهای تلفن همراه هوشمند موانع ورود بازیسازان ایرانی به بازارهای جهانی و راهکارهای آن

دومین کنفرانس ملی و اولین کنفرانس بین المللی تحقیقات بازی های دیجیتال؛گرایش ها،فناوری ها و کاربردها
Year: 1397
COI: DGRCONF02_008
Language: PersianView: 289
This Paper With 14 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 14 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

احمدرضا درفشی - دانشگاه علامه طباطبایی تهران،
سیاوش صلواتیان - دانشگاه صداوسیما تهران،
علی اصغر کیا - دانشگاه علامه طباطبایی تهران

Abstract:

اهمیت رشد و توسعه صنعت بازی های تلفن همراه بر کسی پوشیده نیست. پیشرفت در این حوزه به حدی است که بسیاری از تولیدکنندگان بزرگ بازی های رایانه ای و کنسول برای کسب موفقیت های مالی وارد حوزه از صنعت نیز شده اند. برای دستیابی به موانع بین المللی سازی بازی های تلفن همراه هوشمند با روش تحلیلی توصیفی و با مرور اسناد و ادبیات موجود، مقاله حاضر نگاشته شده است. مقاله حاضر مروری است از پژوهش های انجام گرفته شده در مورد فرایند بین المللی سازی بازی های تلفن همراه. توسعه دهندگان بازی های تلفن همراه برای ورود به بازارهای بین المللی لازم است خود را برای یک رقابت بزرگ آماده کنند. توسعه دهندگان بازی های تلفن همراه برای ورود به این بازار عظیم به منظور کسب درآمد و سودآوری از محصول تولیدی خود، با موانع و مشکلاتی روبه رو خواهند شد که در این مقاله به آنها اشاره خواهد شد. با توجه به تجربیات تولیدکنندگان بازی های تلفن همراه این موانع و مشکلات دسته بندی و برای هر حل هرکدام راهکارهایی ارایه شده است. موانع و مشکلات شامل 8 مورد ازجمله منابع ناکافی، تولید بازی خوب، یافتن یک ناشر معتبر، برخورد مخاطب با بازی، چگونگی کشف و دیده شدن بازی توسط مخاطب، رقابت، محلی سازی بازی و استفاده از آنالیزورها هستند که برای هرکدام راهکارهایی ارایه شده است.

Keywords:

بین المللی سازی , جهانی سازی , محلی سازی بازی , بازیهای تلفن همراه , موانع بازاریابی بازی های تلفن همراه

Paper COI Code

This Paper COI Code is DGRCONF02_008. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/821705/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
درفشی، احمدرضا و صلواتیان، سیاوش و کیا، علی اصغر،1397،بینالمللی سازی بازیهای تلفن همراه هوشمند موانع ورود بازیسازان ایرانی به بازارهای جهانی و راهکارهای آن،Digital Games Research Conference (DGRC)،Tehran،https://civilica.com/doc/821705

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 19,895
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support