ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

طراحی و پیاده سازی مدل نمونه سامانه مدیریت و کنترل هوشمند شناور

Year: 1397
COI: NSMI20_054
Language: PersianView: 436
This Paper With 8 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 8 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

خسرو یعقوبی - کارشناسی ارشد مهندسی مکاترونیک، دانشگاه صنعتی مالک اشتر شیراز؛
آرمان شبانی - کارشناسی ارشد مهندسی برق مخابرات سیستم، دانشگاه غیرانتفاعی صفاهان اصفهان؛
وحید شیوانی - کارشناسی مهندسی برق تکنولوژی الکترونیک، دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهد شهر؛

Abstract:

به منظور مدیریت و کنترل هوشمند شناورهای دریایی، بایستی یک سامانه متمرکز و جامع، کلیه اطلاعات موثر شناور را در اختیار داشته باشد تا با استفاده از آن بتواند نقش کارآمدی در هدایت شناور ایفا نماید. لزوم افزایش ضریب ایمنی شناورها در مواجهه با خطرات احتمالی نیز امروزه بر نیاز به چنین سامانه هوشمندی افزوده است. در این مقاله به طراحی و معرفی سامانه مدیریت و کنترل هوشمند شناور پرداخته شده است، که در آن بااستفاده از تجهیزات قابل اعتماد و در دسترس، کلیه اطلاعات شناور، مطابق با وظیفه عملیاتی شناور و نیاز کاربر، جمع آوری می شود، و مورد پردازش قرار می گیرد. از این سامانه در مدیریت انرژی شناور، کنترل و مانیتورینگ، شناور و پیش بینی خطر و مدیریت یکپارچه شناور می توان استفاده نمود. این سامانه با برخورداری از سیستم عیب یابی خودکار قادر به هشدار خطاهای خود بوده و ازاین حیث قابلیت اعتماد بالایی دارد. امکان توسعه و گسترش عملکردهای آن از نظر سخت افزاری و نر افزاری از دیگر قابلیت های بارز این سامانه است. سامانه ی طراحی شده به عنوان نمونه برای یک شناور دریایی و مطابق با نیازهای کاربر باز طراحی و پیاده سازی شده است.

Keywords:

مدیریت و کنترل شناور , سامانه هوشمند , ایمنی شناور , PLC

Paper COI Code

This Paper COI Code is NSMI20_054. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/822934/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
یعقوبی، خسرو و شبانی، آرمان و شیوانی، وحید،1397،طراحی و پیاده سازی مدل نمونه سامانه مدیریت و کنترل هوشمند شناور،20 th Marine Industries Conference،Tehran،https://civilica.com/doc/822934

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 8,900
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support