ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

جایگاه بازاریابی دیجیتالی و ریسک آن در فروش بیمه زندگی

Year: 1397
COI: INSDEV25_011
Language: PersianView: 346
This Paper With 13 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 13 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

حمیده زینلی - دانشجوی دکتری رشته مدیریت بازرگانی، کارشناس بیمه معلم
رقیه کاظمی لای - دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت تکنولوژی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد جنوب، کارشناس ارشد بیمه آسیا

Abstract:

به کارگیری فناوری اطلاعات به طور عام و تجارت الکترونیک به طور خاص در صنعت بیمه، تغییرات اساسی را در بخش های مختلف آن ایجاد خواهد کرد. از ابعاد به کارگیری فناوری اطلاعات، استفاده از اینترنت در فرایند بازاریابی شرکت های بیمه است. توسعه صنعت بیمه در ایران باوجود ظرفیت ها و قابلیت های گسترده در کشور با موانع بسیاری روبروست که عمده ترین آن نبود زیرساخت های لازم جهت اجرایی نمودن استفاده از تکنولوژی است. تحقیق حاضر را می توان براساس نوع هدف از نوع تحقیقات کاربردی و توصیفی به شمار آورد. روش انجام این پژوهش نیز پیمایشی است زیرا از طریق تجزیه و تحلیل پاسخ و پرسش هایی که به دقت تدوین شده اند به نتایج حاصله دست یافته است. جامعه آماری این پژوهش را کلیه کارکنان و نمایندگی های یک شرکت بیمه در استان تهران شکل می دهد که تعداد آنها 357 نفر می باشد. هدف از این تحقیق بررسی جایگاه بازاریابی دیجیتالی و بررسی ریسک آن در فروش بیمه زندگی است. که نتایج حاصل از این تحقیق نشان داده بین اینترنت با بازاریابی بیمه زندگی، تسهیل ارتباطات، تسهیل تحقیقات بازاریابی، افزایش فروش بیمه زندگی، بهبود چهره تجاری، کاهش هزینه ها و مزیت رقابتی رابطه معناداری وجود دارد و نهایتا توصیه های کاربردی جهت کاهش ریسک بازاریابی دیجیتالی در صنعت بیمه نیز ارایه شد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is INSDEV25_011. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/825895/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
زینلی، حمیده و کاظمی لای، رقیه،1397،جایگاه بازاریابی دیجیتالی و ریسک آن در فروش بیمه زندگی،25th National Conference on Insurance and Development ،Tehran،https://civilica.com/doc/825895

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support