ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

کاربرد مدیریت فرایند کسب و کار در توسعه صنعت بیمه

Year: 1397
COI: INSDEV25_019
Language: PersianView: 236
This Paper With 18 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 18 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

آیدین رشیدی - کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی، دانشگاه تهران، کارشناس ارشد مدیریت بیمه های زندگی و پس انداز شرکت سهامی بیمه آسیا
حمید رمضانی - کارشناسی ارشد مدیریت بحران، دانشگاه امام حسین (ع)، مشاور مدیرعامل و مدیرکل حراست شرکت سهامی بیمه ایران

Abstract:

هم زمان با پیشرفت تکنولوژی و افزایش نفوذ فناوری اطلاعات در کسب و کارها، فروش محصولات بیمه به روش های سنتی با چالش های متعددی مواجه است. فرآیندهای کسب و کار در بیمه و نتایج این فرآیندها، فصل مشترک موجود برای بیمه گران هستند. مدل سازی و تجزیه و تحلیل فرآیند کسب و کار، سازمان ها را در جهت تمرکز بر روی مشتری و افزایش کارایی و کیفیت کار تضمین می کند. مدیریت فرآیندهای کسب و کار در هر سازمان مانند بیمه، عامل اصلی موفقیت است. شرکت های بیمه برای موفقیت در محیط کسب و کار امروزی، باید دو چیز مهم داشته باشند: فرآیندهای کسب و کار که مقرون به صرفه و بدون خطا هستند و نیز چالاکی در سازگاری سریع با تغییر در استراتژی و فرآیندهای کسب و کار. لذا ضروری است که فرایندهای کسب و کار توسط یک سیستم خودکار، از جمله سیستم مدیریت فرایند کسب و کار کنترل شوند. در این پژوهش کاربردی پس از آشنایی با مفهوم مدیریت فرایند کسب و کار و نقش آن در صنعت بیمه، مروری کوتاه بر مدل سازی فرایند و رویکرد انتقال کنترل شده به سمت مدیریت فرایند کسب و کار داشته و به بررسی ابعاد و مزایای استفاده از سیستم مدیریت فرایند کسب و کار به عنوان یک فناوری نوین در پیشرفت و توسعه صنعت بیمه پرداخته و در انتها راهکارهایی کاربردی در جهت توسعه فناوری اطلاعات و مدیریت فرایند کسب و کار در شرکت های بیمه کشور ارایه شده است.

Keywords:

بیمه , فناوری اطلاعات , مدیریت فرایند کسب و کار , سیستم مدیریت فرایند کسب و کار , مدل سازی فرایند

Paper COI Code

This Paper COI Code is INSDEV25_019. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/825903/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
رشیدی، آیدین و رمضانی، حمید،1397،کاربرد مدیریت فرایند کسب و کار در توسعه صنعت بیمه،25th National Conference on Insurance and Development ،Tehran،https://civilica.com/doc/825903

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 67,801
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support