Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

گیمیفیکیشن و نقش آن در مدیریت استراتژیک

Year: 1397
COI: ICSM12_042
Language: PersianView: 821
This Paper With 7 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 7 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

بهاره همت جو - باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، دانشگاه آزاد اسلامی، واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری، تهران، ایران
علی شهابی - دکتری مهندسی صنایع، باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، دانشگاه آزاد اسلامی، واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری، تهران، ایران
امیر محسنی - دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت دولتی، گرایش پیشرفت و توسعه شهری و روستایی، دانشگاه پیام نور واحد گرمسار

Abstract:

در عصر حاضر رهبری موثر به عنوان یک اصل بیبدیل برای موفقیت سازمانی مورد توجه است. برای بقا و ماندگاری در محیط پر تلاطم و رقابتی کنونی چاره ای جز بهبود وضعیت عملکرد سازمان و همچنین بهره مندی از مفاهیم نوین مدیریت استراتژیک نیست. از طرفی هر پیشرفتی که در هر زمینه ای از علم یا تکنولوژی صورت می گیرد، ضمن اینکه آن حوزه را تحت تاثیر قرار می دهد، می تواند در حوزه های دیگر نیز باعث پیشرفت شود. صنعت بازیوارسازی در قالبی که گیمیفیکیشن نامیده می شود یکی از این حوزه هاست که توانسته است صنعت آموزش، مدیریت و سایر حوزه ها را دگرگون سازد. گیمیفیکیشن سعی در بیشینه کردن یادگیری و درگیر ساختن کاربر با محصول و یا مفهوم مورد نظر دارد لذا در دنیای اطلاعات همزمان با تحولات و تغیرات وسیع که در نتیجه رشد و گسترش فناوری های نوین ارتباطی در عرصه های مختلف زندگی و در سطح جهان رخ داده است رویکردها و دیدگاه های صاحب نظران نسبت به آموزش و یادگیری نیز دچار تحولات شگرفی شده است. نیاز به ارایه روشها و رویکردهایی برای بهبود مدیریت استراتژیک مشوق ارایه مدلی مفهومی بهمنظور ارتباط میان این دو حوزه مطالعاتی بوده است. بر این اساس پژوهش حاضر به دنبال استفاده از رویکردی با محوریت بازی وارسازی برای مدیریت استراتژیک است. این مقاله با بررسی پژوهش های گذشته ابتدا به بررسی مفاهیم اصلی مدیریت استراتژیک و گیمیفیکیشن پرداخته شده است و سپس با استفاده از مدل ورباچ و هانتر به یک جدول مفهومی برای استفاده از گیمیفیکیشن برای ارتقاء مدیریت استراتژیک دست یافته است. هدف این پژوهش ارایه یک چهارچوب مفهومی برای طرح استفاده از گیمیفیکیشن به عنوان مکانیزمی برای بهبود و ارتقاء دانش مدیریت استراتژیک می باشد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICSM12_042. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/828507/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
همت جو، بهاره و شهابی، علی و محسنی، امیر،1397،گیمیفیکیشن و نقش آن در مدیریت استراتژیک،12th International Conference on Strategic Management،Tehran،https://civilica.com/doc/828507

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Reviews

5.00
1 تعداد پژوهشگران نظر دهنده
5 1
4 0
3 0
2 0
1 0

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 4,698
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support