ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی سرمایه ها و ظرفیت های مناطق روستایی به منظور گسترش صنعت گردشگری و ژیوریسم با ستفاده از مدل راهبردی swot (مطالعه موردی: منظقه روستای نران، شهرستان سنندج)

Year: 1397
COI: KPIP12_126
Language: PersianView: 116
This Paper With 7 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 7 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

بابک وفایی - دانشجو کارشناسی زیومورفولوزی دانشگاه کردستان، دبیر هسته پژوهش کانون فرهنگی هنری تخصصی IT نورالرحمن
سهند رستم پور - دانشجو کارشناسی زیومورفولوزی دانشگاه کردستان، عضو هسته پژوهش کانون فرهنگی هنری تخصصی IT نورالرحمن
شیرکو قادری - دانشجوی کارشناسی زیومورفولوزی دانشگاه کردستان، عضو جامعه هدف و ایثارگران دانشگاه کردستان
یاسین وفایی - دانشجو کارشناسی مهندسی مکانیک دانشگاه کردستان، عضو هسته پژوهش کانون فرهنگی هنری تخصصی IT نورالرحمن

Abstract:

صنعت گردشگری و ژیوریسم یکی از راهبردهایی است که مستعد پیشبرد توسعه پایدار اقتصاد کشور می باشد. در برنامه ریزی برای صنعت گردشگری و ژیوتوریسمی نیازمند شناخت توانایی های و محدودیت های منطقه هستیم. منطقه روستای نران در شهرستان سنندج یکی از مناطقی است که علی رغم وجود جاذبه های گردشگرپذیر، فاقد امکانات خدماتی و رفاهی مناسب برای رضایت گردشگر می باشد. در این پژوهش تلاش برآن است که قابلیت ها و محدودیت های توسعه گرشگری منطقه روستای نران را شناسایی و با ارایه راهبردهای مناسب توسعه گردگشری منطقه را مشخص نماییم. روش مورد استفاده در این پژوهش، روش توصیفی تحلیلی می باش. برای جمع آوری اطلاعات از منابع کتابخانه ایی، مطالعات میدانی، مصاحبه و پرسشنامه استفاده شده است سپس به منظور تجزیه و تحلیل یافته ها و ارایه راهبردهای توسعه صنعت گردشگری و ژیوتوریسم از مدل راهبردی SWOT استفاده شده است با مدیریت مناسب منطقه، می توان از طریق تقویت نقاط قوت از بین نقاط ضعف در محیط داخلی و استفاده از فرصتها از بین بردن تهدیدها به گسترش صنعت گرشگری در منطقه رسید، که این امر در نهایت راه رسیدن به اقتصاد پایدار کشور از طریق گسترش صنعت گردشگری و ژیوتوریسم را هموار می سازد.

Keywords:

توسعه اقتصادی پایدار، گردشگری و ژیوتوریسم، منطقه روستای نران، مدل swot

Paper COI Code

This Paper COI Code is KPIP12_126. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/845082/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
وفایی، بابک و رستم پور، سهند و قادری، شیرکو و وفایی، یاسین،1397،بررسی سرمایه ها و ظرفیت های مناطق روستایی به منظور گسترش صنعت گردشگری و ژیوریسم با ستفاده از مدل راهبردی swot (مطالعه موردی: منظقه روستای نران، شهرستان سنندج)،Twelfth National Congress of Progressive Pioneers،Tehran،،،https://civilica.com/doc/845082

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 4,969
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support