ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی تاثیر مدیریت کیفیت در تغییرات بهینه هزینه های عمرانی، در پروژه های ساختمانی

Year: 1397
COI: CAUM01_0098
Language: PersianView: 416
This Paper With 17 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 17 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

کریم مدنی - دانشجوی کارشناسی ارشد ناپیوسته ، رشته مهندسی عمران ،گرایش مدیریت ساخت ، دانشگاه آزاد اسلامی اراک،واحد علوم و تحقیقات،ایران

Abstract:

مدیریت کیفیت جامع (TQM)، فرآیندی است که بر اساس آن، مدیریت با مشارکت کارکنان، مشتریان و اعتباردهندگان به بهبود مستمر کیفیت می پردازد. به عبارتی محصول تمام شده در هر صنعت باید متناسب با استانداردهای مورد نیاز آن صنعت ساخته شود تا رضایت مشتری را به همراه داشته باشد. صنعت ساخت و ساز نیز از این قاعده مستثنی نیست و حتی هزینه بالای ساخت در این صنعت نیاز به اطمینان از کنترل محصول نهایی را بیش از صنایع دیگر ضروری می سازد. از طرفی یکی از اهداف و چشم اندازهای TQM جلب رضایت کامل مشتری با کم ترین هزینه و توجه به نقطه بهینه هزینه های چرخه حیات است. لذا یک گام اصلی در ارتقا کیفیت ساخت و ساز شناسایی عوامل موثر بر آن می باشد که در مطالعات و تحقیقات قبلی عوامل متعددی برای آن بیان شده است. تحقیق حاضر به صورت توصیفی-تحلیلی با مطالعه همه جانبه تحقیقات قبلی از عوامل موثر بر کیفیت ساخت می باشد. هدف از پژوهش بررسی تاثیر مدیریت کیفیت در تغییرات بهینه هزینه های عمرانی در پروژه های ساختمانی بوده که در پایان در قالب نمودار تحلیلی رابطه بین هزینه های ارزیابی و پیشگیرانه با هزینه های شکست داخلی و خارجی توصیه شدندو توصیه هایی متناسب با آن برای افزایش کیفیت صنعت ساخت و ساز و نیز صرفه جویی در هزینه ها ارایه گردید.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is CAUM01_0098. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/845985/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
مدنی، کریم،1397،بررسی تاثیر مدیریت کیفیت در تغییرات بهینه هزینه های عمرانی، در پروژه های ساختمانی،International Conference on civil engineering, architecture and urban development management in Iran،Tehran،https://civilica.com/doc/845985

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Reviews

3.00
1 تعداد پژوهشگران نظر دهنده
5 0
4 0
3 1
2 0
1 0

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 7,034
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support