ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ارزیابی مدل مفهومی پیرامون راهبردهای برنامه ریزی جامع سیستمهای اطلاعاتی مدیریت پروژه ( قسمت اول)

Year: 1397
COI: CAUM01_0161
Language: PersianView: 145
This Paper With 6 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 6 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

سیدحمید حسینی نسب - گروه عمران مهندسی و مدیریت ساخت،بافق،دانشگاه آزاد اسلامی،بافق،ایران.
محمدعلی برخورداری بافقی - گروه عمران مهندسی و مدیریت ساخت،بافق،دانشگاه آزاد اسلامی،بافق،ایران.

Abstract:

با توجه به حجم سرمایه گذاری های بخش خصوصی در طرحهای عمرانی و تجمیع آن با سهم بودجه دولت، مشاهده می شود که سهم قابل توجهی از بودجه کشور صرف پروژه های بزرگ عمرانی می شود. یکی از راهکارهای موثر که سهم بسزایی در کاهش هزینه های شرکتهای عمرانی و افزایش بهروری آنها دارد، مستندسازی فنی پروژه ها با استفاده از ابزارهای مناسب فناوری اطلاعات، از جمله سیستمهای اطلاعاتی میباشد. بنابراین پس ا انجام مطالعات مورد نظر پیرامون این موضوع و تحلیل های صورت گرفته از پیمایش جامع استفاده از سیستم های اطلاعاتی (PMIS) در پروژه های عمرانی کشور و تجزیه و تحلیل یک مدل مفهومی سیستم اطلاعات پروژه و فرضیات مربوط به آن در این تحقیق استفاده شده است ، نتایج نشان داد که کیفیت اطلاعات بر کیفیت مدیریت پروژه و هر دو این عوامل بر موفقیت پروژه تاثیر مثبت و معناداری دارند و با بکارگیری سیستم اطلاعات مدیریت پروژه ها برای مدیران پروژه ها، پیشرفت ها در وظایف مدیرانه موثر و کارا جهت طراحی بهتر پروژه ها، برنامه زمانی و کنترل هزینه و پیشرفت در تولیدات و در نتیجه تصمیمات عالی مشاهده شده است. تحقیق حاضر در دو مقاله گنجانده شده است ، در بخش اول به معرفی مدل مفهومی تحقیق و عوامل موثر پیرامون مدیریت پروژه پرداخته می شود و در بخش دوم به جمع بندی مدل مفومی و ارایه نتایج کلی پرداخته می شود.

Keywords:

PMIS - سیستم های اطلاعاتی- مدل مفهومی- مدیریت پروژه- مستندسازی فنی

Paper COI Code

This Paper COI Code is CAUM01_0161. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/846048/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
حسینی نسب، سیدحمید و برخورداری بافقی، محمدعلی،1397،ارزیابی مدل مفهومی پیرامون راهبردهای برنامه ریزی جامع سیستمهای اطلاعاتی مدیریت پروژه ( قسمت اول)،International Conference on civil engineering, architecture and urban development management in Iran،Tehran،،،https://civilica.com/doc/846048

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 476
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support