ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

رویکرد فضاگرا در ساختار معماری مدرن نمونه موردی: طراحی ساختمان اداری شهرداری منطقه 1 بندرعباس

Year: 1397
COI: CAUM01_0736
Language: PersianView: 475
This Paper With 6 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 6 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

معصومه کمالی خورگو - گروه معماری، واحد بندرعباس ، دانشگاه آزاد اسلامی ، بندرعباس ، ایران
سیدبهشید حسینی - گروه معماری، واحد بندرعباس ، دانشگاه آزاد اسلامی ، بندرعباس ، ایران

Abstract:

در این مقاله با عنوان رویکرد فضاگرا در ساختار معماری مدرن نمونه موردی: طراحی ساختمان اداری شهرداری منطقه 1 بندرعباس بررسی رویکرد فضاگرا در ساختار معماری مدرن بدنبال بیانی از تلفیق معماری مدرن و معماری فضاگرا در طراحی ایده پیشنهادی ساختمان اداری شهرداری منطقه 1 بندرعباس می باشیم. بطوریکه در این مقاله در وحله اول با شناخت عوامل تاثیرگذار در طراحی( هویت در معماری و شفافیت در معماری مدرن)می باشیم و در وحله دوم با بهره گیری از این عوامل در طرح پیشنهادی و بهره گیری از آن در ساختار طرح پیشنهادی به بیانی از تلفیقات بین معماری مدرن با رویکرد فضاگرایی پرداخته شده است. در نهایت از تمام این بررسی های صورت گرفته می توان به این نتیجه دست یافت که تلفیقات بین معماری مدرن و فضاگرایی در معماری می تواند ایده مناسبی در طراحی باشد که بتوان براساس آن هم در ایجاد ساختاری زیبا کمک کرد و هم سادگی و شفافیت را نیز بیان نمود..

Keywords:

معماری مدرن، هویت در معماری، فضا، شفافیت، ساختمان اداری شهردای منطقه1

Paper COI Code

This Paper COI Code is CAUM01_0736. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/846612/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
کمالی خورگو، معصومه و حسینی، سیدبهشید،1397،رویکرد فضاگرا در ساختار معماری مدرن نمونه موردی: طراحی ساختمان اداری شهرداری منطقه 1 بندرعباس،International Conference on civil engineering, architecture and urban development management in Iran،Tehran،،،https://civilica.com/doc/846612

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 3,540
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support