ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی سبک شناسانه غزلیات نظامی بارویکرد سطح زبانی و مضمونی

Year: 1398
COI: MTCONF05_065
Language: PersianView: 285
This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 9 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

علی پورامامی - سرپرست سرای دانشجویی مرکز آموزش عالی امام رضا (ع) اندیمشک
علی برهان زهی - دانشجوی دکتری زبان وادبیات عرب
مرید نیازی - سرپرست مرکز آموزش عالی امام رضا (ع) اندیمشک

Abstract:

این مقاله درصدد است تا ویژگی های سبک شناسانه غزلیات نظامی را با رویکرد زبانی و مضمونی را نشان دهد. در دنیای ادبیاتهر شاعر و یا نویسنده سبک خاص خود را دارد به طوری که سبک هر یک از بزرگان ادبی به دیگری شباهت ندارد و هر کسروش خاص خود را داشته و به گونه ای یگانه روزگار خویش بوده است. به روش خاص هر شاعر یا نویسنده برای بیان اندیشه،عواطف و با احساسانش سبک ادبی او گفته می شود و این متاثر است از تمام اتفاقات سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و هر آن چهکه در جامعه آن شاعر با نویسنده اتفاق افتاده است. از آنجایی که بررسی سبک شناسانه هر اثر ادبی، در شناخت ویژگی هایزیسایی، ادبی و فکری آن اثر نقش اساسی دارد، لذا در این پژوهش بر آن بوده ایم تا به شیوه توصیفی- تحلیلی به بررسیسبک شناسانه غزلیات نظامی با رویکرد سطح زبانی و مضمونی بپردازیم. روش جمع آوری اطلاعات تلفیقی از روش مطالعاتکتابخانه ای و دیگر منابع اطلاعاتی است. بدین صورت که مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته اند و در ساختار مقاله به کار رفته اند.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is MTCONF05_065. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/849667/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
پورامامی، علی و برهان زهی، علی و نیازی، مرید،1398،بررسی سبک شناسانه غزلیات نظامی بارویکرد سطح زبانی و مضمونی،The fifth national conference on modern research in the field of language and literature of Iran (With participatory culture approach)،Tehran،https://civilica.com/doc/849667

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support