ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بهینه سازی و فن آوری های نوین ساختمان

Year: 1387
Publish place:
COI: MHUD01_010
Language: PersianView: 134
This Paper With 5 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 5 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

ایرج شهروز تهرانیب - انجمن مفاخر معماری ایران

Abstract:

با توجه به اینکه طرا حی و ساخت و ساز بصورت سنتی یا بهتر بگوئیم استفاده از سیستم ها و متدولوژی طراحی و ساخت و ساز که تا حال بصورت عموم مطرح بوده ا ست نمی تواند به نیازهای مسکن و عموما ساخت و ساز که در کشور برنامه ریزی شده است جوابگو باشد. می توان سعی در این داشت که با تفحص و برنامه ریزی صحیح و استفاده از سیستم های نوین که در کشور های دیگر در چنین مقطع زمان های بحرانی بکار گرفته شده و با توجه به کامل به مفهوم و کانسبت فرهنگی و الگوهای اجتمائی کشورمان این سیستم ها را منطبق و مورد استفاده قرار داد . همانطوری که از بررسی هایی که ارگان های مسئول در مورد احتیاج مسکن در ایران انجام داده اند چنین بر میاید که حدودا با تولید بانزده میلیون واحد مسکونی در طول ده سال و یا بمعنی دیگر یک میلیون پانصد هزار و احد مسکونی در سال و با توجه به ازدیاد سکنه شهرها و روستاها بتواند بطور تقریبی به این نیاز جوابگو باشیم.البته واضح است که فقط استفاده و بکار گرفتن سیستم های جدید ساختمانی و سرویس های تاسیساتی و غیره مربوطه به آن نمی تواند بسادگی جوابگوی کاملی به مسئله اصلی باشد بلکه می بایست حتی القمدور به مفهوم واقعی توسعه پایدار و در نتیجه شهر پایدار و معماری پایدار توجه کامل داشت. اگر به تحقیقاتی که تا بحال در این مورد انجام گرفته توجه داشته و نسبت بان بیاندیشیم خواهیم دی د که سوخت های فسیلی که جهت دستگاه های گرمازا و سرمازا و حمل و ن قل مورد استفاده قرار می گیرد باعث گرم تر شدن کره زمین و آلودگی محیط طبیعی شده و قطع درختان و بی ت وجهی به عناصر طبیعی که باعث تصفیه هوا و مولدهای اکسیژن هستند و ریه های طبیعی محیط را از بین می برد و مصالح و طریقه بکارگیری آن و نحوه های عایق کاری در ساختمان ها اصولی و صحیح نمی باشد.

Paper COI Code

This Paper COI Code is MHUD01_010. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/859652/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
شهروز تهرانیب، ایرج،1387،بهینه سازی و فن آوری های نوین ساختمان،اولین همایش ملی فن آوری های نوین صنعت ساختمان،،،https://civilica.com/doc/859652

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support