Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

نیاز طراحی فضای سبز و منظر سازی شهری و اهمیت آن میان انسان و طبیعت

Year: 1397
COI: IRCIVIL03_312
Language: PersianView: 220
This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 9 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

صابر ولی رضائی - کارشناسی ارشد دانشگاه غیرانتفاعی آفاق

Abstract:

رشد شهرنشینی و افزایش جمعیت شهرها و ظهور پدیده آپارتمان نشینی سبب گشته تا مسوولین، برنامه ریزان و طراحان شهری توجه به فضاهای سبز و رشد و توسعه آنها را در شهرها به خصوص در کلان شهرها مورد توجه بیشتری قرار دهند اما نبایست این نکته را از نظر دور داشت که فضاهای سبز زمانی قادر خواهند بود به خواسته ها و احتیاجات شهروندان پاسخ گویند، که طراحان و برنامه ریزان شهری بر اساس مطالعات، قواعد و اصول علمی مشخص و با آگاهی از نیازهای روحی ، جسمی و اجتماعی ساکنین هر منطقه اقدام به طراحی و ایجاد فضاهای سبز نمایند . تکنولوژی و پیشرفت علوم با نیازهای قدیمی انسان از جمله احساس ، ادراک فضا و فضایی که می تواند به انسان آرامش دهد و محیط را برایش مطلوب کند در تضاد نیست. تمامی حرکتی که می کنیم با هدف و برای بهبود شرایط زیستی انسان است. نکته اصلی توسعه پایدار را این گونه عنوان می کند که توسعه پایدار، انسان مدار است و بسیاری از نیازهای انسان امروزی متفاوت است ولی نیازهای اساسی اش همان نیازهای قدیمی و بنیادی است

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is IRCIVIL03_312. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/863610/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
ولی رضائی، صابر،1397،نیاز طراحی فضای سبز و منظر سازی شهری و اهمیت آن میان انسان و طبیعت،International Conference on New Architectural and Construction Findings of Iran Building،Tehran،https://civilica.com/doc/863610

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: موسسه غیرانتفاعی
Paper count: 290
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support