Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بهره گیری از هوش مصنوعی ؛ نگرشی نوین در عصر بازاریابی مدرن

Year: 1397
COI: INDUSTRIAL06_119
Language: PersianView: 2,127
This Paper With 13 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 13 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

آرزو قدیانی - رئیس اداره تبلیغات و امور فرهنگی، مدیریت روابط عمومی شرکت سهامی بیمه آسیا کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی )گرایش بازاریابی( دانشگاه خاتم

Abstract:

هوش مصنوعی (AI) یک دسته از فناوری هایی است که در دهه های گذشته وجود داشته است، اما اخیرا امکان پذیر و اجرایی شده است. علی رغم عدم بلوغ هوش مصنوعی در فضای کسب و کار، برنامه های کاربردی هوش مصنوعی در حال حاضر از کارایی چشمگیری در صنایع، به ویژه در بازاریابی مدرن برخوردار است. پیشرفت های اخیر در تکنولوژی هوش مصنوعی و تعداد روزافزون موارد استفاده که اثربخشی آن ها را نشان میدهد، موجب هیجان در میان بازاریابان شده است. این هیجان به طور کلی به درک جهانی از این که چگونه تکنولوژی کار میکند، پیاده سازی عملی آن و پیامدهای دراز مدت آن منجر میشود. به همین ترتیب، درک افراد از نقش آنها در ایجاد و توزیع ارزش در محیط کار مبتنی بر هوش مصنوعی، به موفقیت حرفه آنها، شرکت هایی که برای آنها کار میکنند و مصرف کنندگانی که با آنها تعامل دارند، حیاتی است. بنابراین هوش مصنوعی ممکن است به زودی تغییرات گستردهای را در ماهیت بازاریابی به عنوان نگرشی نوین ایجاد کند. همانطور که هوش مصنوعی به سرعت در بازاریابی پیچیده تر میشود و به طور گستردهای در بازاریابی ظهور مییابد، توانایی بازاریابان به طور موثر برای پیاده سازی و مدیریت آن به یک مهارت مهم تبدیل میشود. دوران بازاریابی مدرن هوش مصنوعی، مستلزم تغییرات اساسی و ظهور نگرشی نوین در شیوهای که بازاریابان با مشتریان ارتباط برقرار میکنند، تاکتیک ها و ابزارهایی که آنها برای رسیدن به اهدافشان به کار می برند، است. در این مقاله به چارچوب ها و بینش هایی برای بازاریابان و شرکت ها به منظور آماده سازی و شروع به اجرای هوش مصنوعی می پردازیم و راه حل هایی جهت توسعه روشهای نوین کاربرد هوش مصنوعی در علم بازاریابی ارائه می نمائیم.

Keywords:

هوش مصنوعی , فضای کسب و کار , بازاریابی مدرن , نگرش نوین , راه حل های توسعه

Paper COI Code

This Paper COI Code is INDUSTRIAL06_119. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/867565/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
قدیانی، آرزو،1397،بهره گیری از هوش مصنوعی ؛ نگرشی نوین در عصر بازاریابی مدرن،Sixth National Conference on Industrial Management and Engineering with Emphasis on Entrepreneurship in Industries،Tehran،https://civilica.com/doc/867565

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Reviews

4.50
2 تعداد پژوهشگران نظر دهنده
5 1
4 1
3 0
2 0
1 0

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: موسسه غیرانتفاعی
Paper count: 470
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support