ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

استفاده از طرح DES و ارائه الگوریتم جدید برای رمزنگاری داده های ذخیره شده در ابر

Year: 1397
COI: GERMANCONF02_142
Language: PersianView: 201
This Paper With 12 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 12 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مهدی پرپین - کارشناسی ارشدمهندسی کامپیوتر نرم افزار دانشگاه آزاد اسلامی میاندوآب ایران

Abstract:

پردازش ابری یک فناوری جدید است که به تازگی از طرف شرکتهای مختلف از جمله مایکروسافت، گوگل، آمازون و آیبیام عرضه شده است که شامل مجموعهای از منابع مجازی و مقیاسپذیر است که قابلیت ارائه خدمات مورد نیاز کاربران براساس میزان استفاده آنها از سرویسهای ارائه شده را دارا میباشد . درحقیقت پردازش ابری مجموعهای از خدمات شبکه است که میتواند از طریق راه های ساده و فراگیر در دسترس کاربران قرار گیرد. در پردازش ابری اطلاعات در قسمت سرویسدهنده ذخیره میشود، بنابراین حفظ امنیت داده ها و استفاده از مکانیزمهای امنیتی، از موضوعات مهم و مورد توجه کارشناسان و متخصصان در زمینه پردازش ابری میباشد.تاکنون روشهای رمزنگاری و متدهای حفظ محرمانگی متنوعی ارائه شده اند که مشکلاتی از قبیل تصادم، زمان مصرفی بالا، پیچیدگی زیاد، نیاز به سختافزارهای ویژه و غیره در آنها به چشم میخورد. با توجه به اینکه زمان، یک محدودیت اساسی و بسیار حیاتی در تکنولوژی امروزی است، ما در این پایاننامه روی کاهش زمان مصرفی تمرکز کرده و با الهامگیری از الگوریتم رمزنگاری متقارن DES (استاندارد رمزنگاری داده)، روش جدیدی برای رمزنگاری داده ها ارائه میکنیم.برای تحلیل کارایی الگوریتم جدید، زمان مصرفی روش جدید با متد DES و 3-DES مقایسه میشود. همچنین تهدیدهای امنیتی موجود در روش پیشنهادی مورد بررسی قرار گرفته و با استفاده از نتایج شبیهسازی نشان میدهیم که روش ارائه شده نسبت به روشهای مشابه از کارایی بهتری برخوردار است و ضمن حفظ امنیت کافی داده ها، زمان مصرفی برای رمزگذاری و رمزگشایی را کاهش میدهد.از آنجا که محیط ابری برای پشتیبانیگیری ثانویه استفاده میشود، در زمان ذخیرهسازی داده های حساس و مهم، آنها را با مکانیزم رمزنگاری رمز کرده و ذخیره میکنیم.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is GERMANCONF02_142. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/878075/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
پرپین، مهدی،1397،استفاده از طرح DES و ارائه الگوریتم جدید برای رمزنگاری داده های ذخیره شده در ابر،Second International Congress of Science and Engineering،https://civilica.com/doc/878075

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 329
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support