ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

نقش مدیریت ریسک در کاهش حوادث ساخت و نصب در صنایع پتروشیمی

Year: 1397
COI: JR_ARTE-2-10_001
Language: PersianView: 188
This Paper With 14 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 14 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

احمد افروغ - دانشگاه غیرانتفاعی تابناک لامرد. ایران
مصطفی عباسی - دانشجویی دکترای برق قدرت

Abstract:

ساخت و ساز در صنایع پتروشیمی منجر به توسعه ی پروژه های کشوری این صنعت مهم می گردد. این موضوع خود باعث رونق اقتصادی و بخش اشتغال کشور می گردد بنابراین نیاز است تا به این بخش بهصورت دقیق تر نگاه گردد. ساخت و ساز میتواند حوادثی را برای کارگران به همراه داشته باشد. توجه به ابعاد مدیریت ریسک میتواند در کاهش این حوادث به کارفرمایان کمک نماید. مدیریت ریسک شاملریسک مهندسی، ریسک محیط طبیعی، ریسک مدیریتی و ریسک اقتصادی است. در این مقاله با به کارگیری آنالیز SWOT، رابطه ی مدیریت ریسک با کاهش حوادث ناشی از صنعت ساخت و ساز در صنعت پتروشیمی بررسی می گردد. نتایج حاکی از آن است که منافع حاصل از به کارگیری این تکنیک مدیریتی بسیار بیشتر از مضرات آن است و فرصت های بسیاری را برای پیشرفت کشور به همراه دارد لذا پیشنهاد می گردد مدیریت و آنالیز ریسک به عنوان جزیی از صنعت پتروشیمی در همه ی ابعاد این صنعت استفاده گردد تا میزان حوادث و ریسک در این صنعت به صفر کاهش یابد.

Keywords:

مدیریت ریسک، صنعت ساخت، صنعت پتروشیمی، ریسک مهندسی

Paper COI Code

This Paper COI Code is JR_ARTE-2-10_001. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/898410/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
افروغ، احمد و عباسی، مصطفی،1397،نقش مدیریت ریسک در کاهش حوادث ساخت و نصب در صنایع پتروشیمی،،،،،https://civilica.com/doc/898410

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: موسسه غیرانتفاعی
Paper count: 138
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support