ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

مروری بر کاربردهای نظامی و چالش های تحقیقاتی درزمینه امنیت اینترنت اشیاء

Year: 1397
COI: JR_ARTE-2-10_002
Language: PersianView: 368
This Paper With 16 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 16 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

بهروز مینایی بیدگلی - دانشیار دانشگاه علم و صنعت مهندسی کامپیوتر
علی میرزایی قاضیانی - دانشجوی ارشد نرم افزار دانشگاه علم و صنعت

Abstract:

اینترنت اشیاء (IoT) چشم اندازی از آینده اینترنت را به تصویر می کشد که کاربران و سیستم های کامپیوتری به سادگی با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. این سازوکار علاوه بر فراهم ساختن رشد دربخش های تجاری، به دست آوردن فناوری های مختلف و متنوعی مانند سیستم های تطبیقی هوشمند و خودکارسازی بهینه سازی شده در هر محیطی را نوید می دهد. پرسش مهمی که باید پاسخ داده شود این است که این است که آیا مفاهیم فعلی IoT می توانند در محیط جنگی نظامی نیز اعمال شوند و بتوانند مزایایی شبیه به آن ها را در صنعت تحقق بخشند را فراهم سازند. محیط های نظامی، به ویژه آن هایی که به ارتباطات تاکتیکی بستگی دارند، بسیار پیچیده تر از محیط های تجاری می باشند؛ بنابراین احتمال دارد که بسیاری از معماری ها و فناوری های تجاری IoT، در امور نظامی فاقد کارایی باشند. این فناوری های ارتباطی در راستای محدودیت های سکوهای حسگری که برای کاربردهای IoT ساخته شده اند، تشکیل یک پشته ی ارتباطی جهت فراهم ساختن توان مورد نیاز، کارایی، قابلیت اطمینان و اتصال از طریق اینترنت توسعه یافته اند. از آن جایی که امنیت یک فاکتور بنیادی در اکثر کاربردهای IoT و به ویژه حوزه نظامی است، مکانیسم هایی برای محافظت از ارتباطات میسر شده توسط این فناوری ها بایستی طراحی شود. اینکه اینترنت اشیاء چه کاربردی درزمینه نظامی دارد و چگونه روش های موجود نیازمندی های بنیادی در بحث امنیت و مراقبت از ارتباطات در حوزه IoT را تضمین می کنند، در این مقاله مورد بحث قرارگرفته است؛ و در ادامه چالش های باز و استراتژی هایی برای کارهای آینده در این حوزه تجزیه تحلیل شده است.

Keywords:

فناوری، آینده اینترنت، محیط نظامی، مراقبت از ارتباطات

Paper COI Code

This Paper COI Code is JR_ARTE-2-10_002. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/898411/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
مینایی بیدگلی، بهروز و میرزایی قاضیانی، علی،1397،مروری بر کاربردهای نظامی و چالش های تحقیقاتی درزمینه امنیت اینترنت اشیاء،،،،،https://civilica.com/doc/898411

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 21,689
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support