ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

فراهم سازی بستر مناسب برای ارتباط بین آموزش شیمی و قرآن در دانشگاه فرهنگیان

Year: 1397
COI: JR_ARTE-2-11_011
Language: PersianView: 117
This Paper With 12 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 12 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

صدیقه ناظمیان - مدرس دانشگاه فرهنگیان، ایران، یزد. ایران

Abstract:

قرآن گنجینه ای است سرشار از مسایل و مفاهیم گوناگون که از قدیم توجه بسیاری از اندیشمندان و صاحب نظران را به خود جلب کرده است. درباره اعجاب و اعجاز این کتاب مقدس گفتنی های بسیاریگفته اند آن کتاب هدایت بشر و منشا بسیاری از علوم است. مطالب علمی آن انسان را به تفکر وا می دارد اشاره ی برخی آیات کشف اتم، پدیده رعد و برق، عنصرآهن، پیوستگی زمین و آسمان و جدا شدن آن هااز یکدیگراین حقیقت را آشکار می سازد که اگرچه قرآن؛ کتاب فیزیک و شیمی و. . . نیست، بلکه به منظور هدایت و تربیت بشر نازل شده است. در عصر حاضر ارتباط آموزش شیمی و قرآن یکی از شاخصترین عوامل رسیدن به توسعه محسوب می شود به گونه ای که توسعه جوامع مختلف به میزان بسیار زیادی به نحوه و میزان ارتباط میان این دو بخش وابسته شده است. جامعه آماری این تحقیق دانشجویان دانشگاهفرهنگیان که با استفاده از آمار توصیفی (فراوانی و درصد) و آزمون استنباطی (همبستگی پیرسون)، نرم افزار Excel و SPSS مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت. و نتایج نشان داد برای ارتباط بین آموزش شیمی وقرآن بهتر است بستر مناسبی را برای دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان فراهم آوریم. تا ارتباط بین علوم و قرآن را در آموزش و پرورش افزایش داد.

Keywords:

دانشجو معلمان، شیمی، اتم، دانشگاه فرهنگیان، قرآن

Paper COI Code

This Paper COI Code is JR_ARTE-2-11_011. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/898430/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
ناظمیان، صدیقه،1397،فراهم سازی بستر مناسب برای ارتباط بین آموزش شیمی و قرآن در دانشگاه فرهنگیان،،،،،https://civilica.com/doc/898430

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 12,331
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support