ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

شناخت و تشریح روشهای تامین مالی کسب وکارهای نوپا

Year: 1397
COI: ENTCONF02_024
Language: PersianView: 274
This Paper With 6 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 6 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

احسان علیزاده - سرپرست دفتر توسعه فناوری و خدمات صنعتی پردیس دانشکدههای فنی دانشگاه تهران
بابک بهادری مردانقمی - دانشجوی دکتری دانشکده مهندسی و علم مواد دانشگاه صنعتی شریف
مصطفی دلاور - کارشناس ارشد مهندسی برق الکترونیک پردیس دانشکدههای فنی دانشگاه تهران

Abstract:

موضوع اصلی این مطالعه، شناخت و تشریح روشهای تامین مالی کسب وکارهای نوپا (استارتاپ) میباشد. با توجه به پیشرفت تکنولوژی، استفاده از تکنولوژیها بر بستر اینترنت در زندگی مردم بسیار فراگیر شده است. بنابراین توجه دولت و مردم بر بهکارگیری تکنولوژیهای مبتنی بر بستر اینترنت برای درآمدزایی جلب شده و موضوع ایجاد استارتاپ به یکی از داغ ترین مباحث حوزه کارآفرینی و کسبوکارهای نوپا بدل شده است. برای موفق شدن یک استارتاپ با یک ایده جذاب و خام، به یک بستر درآمدی فراگیر در بازار مصرف، نهادها، سازمانها و شرکتهایی اعم از دولتی و خصوصی به عنوان واسط و حامی وجود دارند. برای درک بهتر سازوکار اکوسیستم مذکور، نیاز است تا با مباحث استارتاپ، انواع سرمایه گذاری بر استارتاپ و نهادهای اجرایی رساندن یک استارتاپ به سرمایه گذاری آشنا شد. لازم به ذکر است که با توجه به جدید بودن این مباحث در دنیا هنوز یک استاندارد واحد تعریف نشده است. لذا ممکن است تعاریف موجود در این مطالعه، با اسم و یا طبقه بندی متفاوتی در متون دیگر کشف گردد. در این مطالعه سعی بر آن شد تا منابع معتبر امریکا، اروپا و ایران مورد مطالعه قرار گیرد و یک خروجی منظم و کلی تدوین گردد. طبیعتا سعی گردیده تا کلیات اساسی ذکر گردد و از طولانی شدن مبحث جلوگیری شود.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ENTCONF02_024. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/901654/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
علیزاده، احسان و بهادری مردانقمی، بابک و دلاور، مصطفی،1397،شناخت و تشریح روشهای تامین مالی کسب وکارهای نوپا،Second National Conference on Entrepreneurship at Sharif University of Technology،Tehran،https://civilica.com/doc/901654

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 69,976
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support