ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ارائه مدلی برای ترسیم رابطه بین مدیریت ارتباط الکترونیکی مشتریان با وفاداری برند

Year: 1398
COI: MANACC03_047
Language: PersianView: 254
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

حمیدرضا رضوانی - هیئت علمی موسسه آموزش عالی مهر البرز
فریده فیض آبادی - دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار، موسسه آموزش عالی مهر البرز

Abstract:

یک راه مناسب و خوب برای بررسی و مطالعه موفقیت مدیریت ارتباط الکترونیکی با مشتری، آزمودن رابطه یا ارتباط مدیریت ارتباط الکترونیکی با مشتری و وفاداری مشتریان است. به همین دلیل، برای شرکت هایی که از مدیریت ارتباط الکترونیکی با مشتری استفاده می کنند، کسب اطلاعات در خصوص این که آیا استفاده از مدیریت الکترونیکی ارتباط با مشتری منجر به افزایش سطح رضایت و وفاداری مشتریان شده است یا خیر بسیار حائز اهمیت است. در واقع آیا پیاده سازی مناسب فرایند مدیریت ارتباط الکترونیکی با مشتری می تواند منجر به وفاداری مشتریان و تکرار خرید آن ها گردد مدیریت الکترونیکی ارتباط با مشتری به خصوص برای موسسات خدماتی که خدمات الکترونیکی و اینترنتی ارائه می دهند، در اولویت قرار دارد. شرکتهای ارائه دهنده خدمات اینترنتی با پیاده سازی صحیح فرایند مدیریت ارتباط الکترونیکی با مشتری، قبل ، حین و پس از فرایند خرید مشتریان می توانند مقدمات رضایت و وفاداری مشتریان را به ارمغان آورند. در این تحقیق با بررسی مبانی نظری و پیشینه پژوهش به مدلی دست یافتیم که توانایی پیاده سازی در سازمان ها به خصوص سازمان های خدماتی را دارد. به عنوان نتایج این پژوهش نیز باید عنوان نمود که قیمت مناسب خدمات ارائه شده به مشتریان، توجه به سلائق و علاقه مشتری، سرعت در ارائه خدمات، توانایی حفظ و ارتباط مناسب با مشتریان جدید، سهولت دسترسی به کلیه خدمات و استفاده از فناوری های جدید در ارائه خدمات به مشتریان از جمله عواملی موثری خواهدبود که از دیدگاه مشتریان نقش مهم مدیریت ارتباط الکترونیکی با مشتری در وفاداری مشتریان را نشان می دهد که باید مورد توجه یشتری قرار گیرند.

Keywords:

مدل , مدیریت ارتباط الکترونیکی با مشتریان , وفاداری به برند

Paper COI Code

This Paper COI Code is MANACC03_047. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/903073/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
رضوانی، حمیدرضا و فیض آبادی، فریده،1398،ارائه مدلی برای ترسیم رابطه بین مدیریت ارتباط الکترونیکی مشتریان با وفاداری برند،Third National Conference on Accounting and Management Research in the Third Millennium،Karaj،https://civilica.com/doc/903073

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: موسسه غیرانتفاعی
Paper count: 476
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support