ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

مروری بر فرایند ایجاد برند شهری در شهر آمستردام

Year: 1398
COI: DCONF04_063
Language: PersianView: 423
This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 9 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

شیرین السادات تابش - کارشناس ارشد برنامه ریزی شهری و کارشناس برنامه ریزی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اصفهان

Abstract:

آمستردام پایتخت کشور هلند است و در غرب این کشور واقع شده است. این شهر از گذشته های دور، مقصد گردشگری هر تور بزرگ اروپایی بود اما در اوایل قرن بیست و یکم، با افزایش رقبایش در خصوص جذب گردشگر با افول مواجه گردید. مسئولین شهری با بررسیهایی که در خصوص گردشگری در شهر آستردام صورت دادند به این نتیجه رسیدند که شهر آمستردام ازنظر جاذبه چیزی کمتر از شهرهای رقیب ندارد اما نسبت به شهرهای رقیبش به شدت از تصویر ذهنی منفی رنج میبرد. ریشه اصلی این تصویر ذهنی منفی به اواخر دهه شصت و اوایل دهه هفتاد برمیگشت، زمانی که شهر آمستردام به عنوان شهر مواد مخدر و فساد شناخته شده بود این وضعیت سبب گردیده بود تا تصویر گردشگری شهر بیش از هر چیز با نوشیدنیهای ارزان و در دسترس بودن مواد مخدر پیوند بخورد. این نتیجه گیری سبب گردید تا برنامه ریزان شهری با همکاری مسئولان شهر اقداماتی برای بهبود این مسئله صورت دهند. این اقدامات سبب گردید که امروزه این شهر به عنوان یکی از موفقترین برندهای شهری دنیا شناخته شود. در این مقاله فرایند ایجاد برند شهری در آمستردام را به شیوه اسنادی موردبررسی قرار میدهیم. روش تحقیق حاضر از نوع توصیفی- تحلیلی و جمع آوری اطلاعات به شیوه کتابخانه ای انجام گرفته است. به این منظور در ابتدا به بررسی مفاهیم مرتبط با موضوع پرداخته و درنهایت فرایند و اقدامات صورت گرفته در خصوص ایجاد برند شهری در آمستردام ارائه گردیده است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is DCONF04_063. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/911484/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
تابش، شیرین السادات،1398،مروری بر فرایند ایجاد برند شهری در شهر آمستردام،the 4 International Conference on Modern Horizons in Civil Engineering, Architecture and Urban Development،Tehran،https://civilica.com/doc/911484

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Municipality
Paper count: 265
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support