ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی مختصر بازاریابی چریکی ، فرهنگ و اهداف آن

Year: 1398
COI: MODIRACONF03_046
Language: PersianView: 312
This Paper With 13 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 13 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

سعید علی حاجی فرسنگی - موسسه آموزش عالی مهر کرمان

Abstract:

هدف از این پژوهش معرفی مختصر بازاریابی چریکی و اهداف آن می باشد.پژوهش حاضر از نظر هدف کاربردی و از نظر شیوه جمع آوری اطلاعات تحقیقی و توصیفی می باشد.جامعه آماری تحقیق شامل اساتید، دانشجویان کارشناسی، ارشد و دکتری در دانشگاه شهید باهنر کرمان و پیام نور می هستند که با توجه به نامحدود بودن جامعه آماری تعداد 16 به عنوان نمونه انتخاب شدندروش .جمع آوری اطلاعات مصاحبه حضوری است.نتایج این پژوهش نشان می دهد هدف اصلی بازاریابی چریکی این است که ما را در انجام یک بازاریابی صحیح کمک کند.در ادامه به این نتیجه می رسیم که بازاریابی چریکی به بودجه اندک نیاز دارد و درآمد آن نیز تصاعدی است .همچنین وجه تمایز بازاریابی چریکی با سایر ابزارهای بازاریابی پارامتر غافل گیری یا شگفت زده کردن مخاطب است که آن را در عصر حاضر(قرن (21 به یکی از محبوب ترین استراتژی های بازاریابی تبدیل کرده است

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is MODIRACONF03_046. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/913260/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
علی حاجی فرسنگی، سعید،1398،بررسی مختصر بازاریابی چریکی ، فرهنگ و اهداف آن،Third National Conference on Modern Management and Accounting in Iran،Karaj،https://civilica.com/doc/913260

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support