ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

اولویت بندی ابزارهای بازاریابی دیجیتال در شرکتهای مشاوره مدیریت ( مورد مطالعه: شرکت آموزش و مشاوره مدیریت 3Targets)

Year: 1398
COI: ACONF04_115
Language: PersianView: 396
This Paper With 17 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 17 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مریم دهقان - وه MBA ، دانشکده علوم و فناوری های نوین، علوم پزشکی تهران ،دانشگاه آزاد اسلامی، تهران، ایران
امیر خانلری - استادیار گروه مدیریت بازرگانی، دانشگاه تهران، تهران، ایران
مجتبی مالکی - استادیار گروه MBA، دانشگاه آزاد اسلامی، تهران، ایران

Abstract:

امروزه استفاده از فناوری های جدید اطلاعرسانی و رسانه های دیجیتال کمک شایانی به امر بازاریابی تحت عنوان بازاریابی دیجیتال کرده است . مزایای متعدد این سبک از بازاریابی نسبت به بازاریابی سنتی شرکت های تولیدی و خدماتی را به استفاده مطلوب از آن ترغیب می نماید. شرکتهای آموزش و مشاوره نیز از این قاعده مستثنی نیستند.در پژوهش حاضر با موضوع اولویت بندی ابزارهای بازاریابی دیجیتال در شرکتهای فعال در حوزه آموزش و مشاوره مدیریت به مقایسه اثربخشی و اولویتبندی چهار ابزار متداول بازاریابی دیجیتال یعنی ایمیل ، وب سایت ، شبکه های اجتماعی و تبلیغات اینترنتی دریک نمونه واقعی پرداخته شده است. در این رابطه شاخص های لازم برای مقایسه یافته و با استفاده از روش تصمیم گیری چند معیاره تاپسیس اولویت بندی ابزارهای مزبور به عنوان گزینه های این تصمیم گیری انجام شده است. شاخص های مزبور عبارتند از: هزینه جاری اجرا ، هزینه جذب هر مشتری ، تعداد مشتریان جذب شده و سختی کار. این اولویت بندی از دیدگاه یک مدیر تصمیمگیر در شرکتی نوپا و از دیدگاه یک مدیر در شرکتی با سابقه در زمینه ی خدمات آموزش و مشاوره مدیریت جداگانه و به موازات یکدیگر صورت گرفته است. نتایج نشان داد: ایمیل برای همه نوع از شرکت های مزبور بهترین گزینه و شبکه های اجتماعی آخرین گزینه است. جایگاه وب سایت و تبلیغات اینترنتی بسته به نوع شرکت های مزبور در اولویت دوم و سوم نوسان دارد. این دسته بندی قاعدتا0 با توجه به نوع کسبوکار متفاوت خواهد بود که می توان در مطالعات آتی به آن ها پرداخت.

Keywords:

بازاریابی , بازاریابی اینترنتی , بازاریابی دیجیتال , بازاریابی شرکتهای آموزشی و مشاوره ای

Paper COI Code

This Paper COI Code is ACONF04_115. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/915237/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
دهقان، مریم و خانلری، امیر و مالکی، مجتبی،1398،اولویت بندی ابزارهای بازاریابی دیجیتال در شرکتهای مشاوره مدیریت ( مورد مطالعه: شرکت آموزش و مشاوره مدیریت 3Targets)،Fourth National Conference on Management, Accounting and Economics،Tehran،https://civilica.com/doc/915237

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 973
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support