ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

طراحی استفاده از المانهای بازی و روش بازی کاری در سازمانها

Year: 1398
COI: ACONF04_491
Language: PersianView: 201
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

رضوان علوی سالکویه - دانش آموخته کارشناسی ارشد مدیریت رفتار سازمانی
رضا فدائی کیوانی - عضو هیئت علمی و رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی رشت، ایران

Abstract:

در جهان امروز بسیاری از فعالیت های اساسی و حیاتی مورد نیاز جامعه را سازمانهای گوناگون انجام می دهند. یعنی پیشرفت و بقای جامعه تابع عملکرد موثر سازمانهاست .بنابراین می توانیم جامعه امروز را جامعه سازمانی بنامیم. از مهم ترین وسایل دستیابی به پیشرفت و ترقی، سازمانهایی هستند که بتوانند با کارآمدی و اثربخشی از عهده وظایف خود برآیند هر پیشرفتی که در هر زمینه ای از علم یا تکنولوژی صورت می گیرد ضمن اینکه آن حوزه را تحت تاثیر قرار می دهد می تواند در حوزه های دیگر نیز باعث پیشرفت شود. در سازمانهای کشور ایران به دلیل قوانین سازمانی خشک وغیر منعطف و تمرکز بیشتر قدرت در راس سازمانها و اختیار محدود کارکنان باعث آن شده است که در سازمانهای ایران راندمان وکارایی وبه طور کلی عملکرد سازمانی پایین بوده و بیشتر کارکنان در جهت رفع مسئولیت گام بر دارند و بیشتر کارکنانی در حال فعالیت طبق قانون پارکینسون،فعالیت خود را کش می دهند تا زمان کاری به پایان برسد. نتیجه حاصل از استفاده شیوه بازیکاری در سازمانها منجر به ایجاد انگیزه و شور ونشاط در کارکنان می شود علاوه برآن می توان درآموزش استفاده صحیح از منابع سازمان و مراحل انجام کاراستفاده نمود، علاوه برآن در انتخاب مدیران رده های میانی و عالی سازمان از طریق حل چالش موجود در بازی استفاده نمود..

Keywords:

بازی کاری، المانهای بازی، منابع انسانی

Paper COI Code

This Paper COI Code is ACONF04_491. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/915598/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
علوی سالکویه، رضوان و فدائی کیوانی، رضا،1398،طراحی استفاده از المانهای بازی و روش بازی کاری در سازمانها،Fourth National Conference on Management, Accounting and Economics،Tehran،https://civilica.com/doc/915598

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support