ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تحلیل کاربردی نرم افزار MSP جهت بهینه سازی هزینه و زمان در پروژه های عمرانی با استفاده از رویکرد برنامه ریزی و کنترل پروژه

Year: 1398
COI: SECM03_224
Language: PersianView: 850
This Paper With 12 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 12 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

لیلا خان محمدی - استادیار گروه مهندسی عمران، دانشگاه پیام نور، تهران - ایران، کد پستی 3997-19395
فرشید دهقان - کارشناس ارشد مدیریت ساخت، دانشکده فنی و حرفه ای سما، دانشگاه آزاد اسلامی ساری

Abstract:

موفقیت اجرای پروژه های بزرگ صنعتی و عمرانی نیاز به رویکردی سیستماتیک در برنامه ریزی و کنترل نحوه اجرای فعالیتها از نظر زمان اجرا و هزینه دارد. کار اصلی سیستم برنامه ریزی و کنترل پروژه، تهیه، گردآوری، ثبت و نگهداری اطلاعات مراحل مختلف دوره زندگی پروژه و پردازش، طبقه بندی و تحلیل آنها و تهیه گزارشات لازم برای مدیر پروژه است. هدف این سیستم، هدایت پروژه طبق زمانبندی و بودجه تعیین شده و تامین اهداف و محصولات نهایی پروژه و ذخیره اطلاعات معاهده جهت استفاده در پروژه های بعدی می باشد. این سیستم باید مدیر پروژه را در بهینه کردن سه عامل زمان، هزینه و کیفیت در اجرای پروژه یاری نماید. با توجه به روند رو به توسعه و گسترش صنایع در کشور و افزایش طرح های عمرانی، صنعتی، پژوهشی و توسعه سازمانی، برنامه ریزی و مدیریت پروژه صحیح در این بخشها ضروری است. به طور کلی می توان پروژه را به صورت مجموعه ای از عملیات پیچیده، غیر تکراری و مرتبط با یکدیگر تعریف کرد که زیر نظر یک مدیریت و سازمان اجرایی مشخص برای تامین اهداف معین و در چارچوب برنامه زمانی و بودجه از پیش تعیین شده اجرا می گردد. لذا، مطالعه حاضر با هدف تحلیل کاربردی نرم افزار MIS Project جهت بهینه سازی هزینه و زمان در پروژه های عمرانی با استفاده از رویکرد برنامه ریزی و کنترل پروژه در قالب یک مطالعه توصیفی- پیمایشی و در دسته پژوهش های کاربردی صورت پذیرفته است. برای تجزیه و تحلیل اطلاعات به منظور لحاظ شدن برنامه ریزی و کنترل پروژه در پروژه های عمرانی جهت بهینه سازی هزینه و زمان، از نرم افزارهای MS Project و Excel استفاده گردید که نتایج حاکی از موفقیت در کاهش هزینه و زمان در پروژه های عمرانی می باشد.

Keywords:

برنامه ریزی و کنترل پروژه، بهینه سازی هزینه و زمان، پروژه های عمرانی، نرم افزار MISProject

Paper COI Code

This Paper COI Code is SECM03_224. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/917482/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
خان محمدی، لیلا و دهقان، فرشید،1398،تحلیل کاربردی نرم افزار MSP جهت بهینه سازی هزینه و زمان در پروژه های عمرانی با استفاده از رویکرد برنامه ریزی و کنترل پروژه،rd International Conference on Applied Researches in Structural Engineering and Construction Management (secm2019)،Tehran،https://civilica.com/doc/917482

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: پیام نور
Paper count: 52,742
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support