ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تاثیرات و نقش تجارت الکترونیک بر بستر اقتصادی جامعه

Year: 1398
COI: INFM03_034
Language: PersianView: 177
This Paper With 7 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 7 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

پیام شفقت - دانشجوی کاردانی دانشکده فنی و حرفه ای شهید چمران رشت
امیرعلی شفیعی - دانشجوی کاردانی دانشکده فنی و حرفه ای شهید چمران رشت

Abstract:

هر روز فناوری اطلاعاتی جدیدی ظهور می کند که می تواند مدیریت دانش را متحول سازد . امروزه بررسی تاثیر اینترنتبر روی شرکتهای اینترنتی جزئی از بدنه در حال رشد دانش در بخش ادبیات بازاریابی و تجارت الکترونیک است. حقیقتتجارت الکترونیک به عنوان محل ارتباط فناوری اطلاعات و بازار کسب و کار سبب شده است که بازار دائمی برای فعالیتو اشتغال عده بسیاری در این زمینه فراهم بیاید. کارآفرینی از طریق تجارت الکترونیک می تواند شرایط تازه ای بهوجود آورد که در آن تولید کنندگان، فروشندگان و مشتریان و تقریبا تمام عوامل دست اندرکار یک چرخه اقتصادیقادر باشند در یک فضای مجازی مشترک با یکدیگر در ارتباط باشند و به تبادل اطلاعات، خدمات، محصولات و پولبپردازند. تجارت الکترونیک وابستگی زیادی به تعامل مستقیم با مشتری دارد، از این رو مسئله فراهم سازی خدماتمناسب برای مشتریان یکی از مهمترین مسائلی است که شرکت ها و عرضه کنندگان باید در نظر بگیرند؛ از جمله اینمسائل فعالیت های مرتبط با توصیه محصولات و تبلیغات می باشد. تبلیغات به طور کلی ارتباطی است که به مشتریانبالقوه در مورد کالاها و خدمات، چگونگی استفاده از آن ها، خریداری و مصرف کالا ها و نحوه تبلیغ و ترغیب مخاطباندر مورد محصولات به عمل می آید.

Keywords:

تجارت الکترونیک، نوآوری و خلاقیت، اقتصاد

Paper COI Code

This Paper COI Code is INFM03_034. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/920034/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
شفقت، پیام و شفیعی، امیرعلی،1398،تاثیرات و نقش تجارت الکترونیک بر بستر اقتصادی جامعه،Third National Conference on New Ideas in Engineering and Engineering،Rasht،،،https://civilica.com/doc/920034

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 4,375
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support