ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی آسیب پذیری سد مخزنی کوثر گچساران در برابر تهدیدات و ارائه راهکارهای پدافندغیرعامل

Year: 1398
COI: ECDS05_093
Language: PersianView: 350
This Paper With 14 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 14 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

سیدمجید عارفی نژاد - کارشناس ارشد برق-کنترل، پایگاه علمی و پژوهشی ناحیه مقاومت دهدشت، سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد، ایران
سیدرضا پاکیزه - کارشناس ارشد معماری کامپیوتر، پایگاه علمی و پژوهشی ناحیه مقاومت دهدشت، سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد، ایران
سیدعلی ساداتی - دکترایی تخصصی بهداشت مواد غذایی، بسیج جامعه پزشکی سپاه فتح، یاسوج، ایران

Abstract:

از جمله اهداف در جنگها حمله به زیر ساختهای یک کشور و اهداف مهم در جهت تضعیف یک کشور، نابودی مراکز حساس یک کشور می باشد. ارزیابی تهدیدهای زیرساختها یکی از دغدغه های اصلی و همیشگی مسئولان حوزه امنیت در هر کشور است. با توجه به اینکه سدها نقش حیاتی در کشور دارند و یکی از زیرساختهای مهم کشورها محسوب میشوند. در این راستا در این مقاله به دنبال بررسی و آسیب شناسی و ارائه راهکار برای مقابله با تهدیدات احتمالی پیرامون سد مخزنی کوثر گچساران با رویکرد پدافندغیرعامل هستیم. تهدیدات و آسیبهای سدهای مخزنی، راهکارهای ارائه شده برای مقابله با این تهدیدات و آسیبها و همچنین ارتباط میان پدافند غیرعامل وموضوع آسیب شناسی و راه های مقابله با این آسیبها در سد مخزنی کوثر از موضوعات پرداخته شده در این مقاله میباشد. برای اولین بار در بررسی و آسیبشناسی و ارائه راهکار در مقابله با تهدیدات احتمالی سد مخزنی کوثر سعی گردید تا ضمن تکمیل شاخصهای فنی و عمومی موجود شاخصهای پدافندغیرعامل و نظامی امنیتی به همراه شاخص تهدیدات در سد مخزنی کوثر لحاظ شود.

Keywords:

پدافند غیرعامل، سد کوثر

Paper COI Code

This Paper COI Code is ECDS05_093. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/920697/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
عارفی نژاد، سیدمجید و پاکیزه، سیدرضا و ساداتی، سیدعلی،1398،بررسی آسیب پذیری سد مخزنی کوثر گچساران در برابر تهدیدات و ارائه راهکارهای پدافندغیرعامل،5th National Conference on Defense Science and Engineering،Tehran،،،https://civilica.com/doc/920697

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support