ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تشخیص سرطان سینه در زنان به روش بهینه سازی ازدحام ذرات شبکه های عصبی و ارزیابی باروش منحنی ROC

Year: 1398
COI: COMCONF06_064
Language: PersianView: 289
This Paper With 29 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 29 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مرتضی احمدی سلوش - دانشجوی کارشناسی ارشد کامپیوتر،گروه نرم افزار، ،دانشگاه پارسیان، قزوین، ایران
مرتضی محمدی زنجیره - استادیار، گروه کامپیوتر، دانشکده فنی مهندسی، واحد قزوین،دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، قزوین، ایران

Abstract:

سرطان پستان بیماری جامعه مدرن نیست. این بیماری توسط مصریان باستان در 1600 سال پیش از میلاد مسیح شناخته شده بود. با این وجود این بیماری طی 50 سال اخیر به عنوان یک تهدید بزرگ برای سلامت جامعه شناخته شده است. از هر 8 زن یک نفر در طول زندگی خود به این بیماری مبتلا می شود و فراوان ترین بیماری بدخیم زنان به حساب می آید اگرچه عوامل و فاکتورهای ریسک نمیتوانند هر چیزی در خصوص سرطان را مشخص سازند. پژوهش حاضر از نوع تحقیقات کمی و کیفی است و روش تحقیق مورد استفاده توصیفی-تحلیلی وکاربردی می باشد.بدین منظور که ابتدا شرایط موجودرا به کمک استانداردهای مورد نظربشناسد، با توجه به موضوع مورد بررسی جمعآوری اطلاعات به دو شیوه ی اسنادی و پیمایشی بوده است، به این صورت که مبانی نظری، شاخص های بررسی شده و به صورت اسنادی و کتابخانه ای جمع آوری شد و به منظور بررسی، داده های مورد نیاز از شیوه های پیمایش،شامل برداشت میدانی، و مصاحبه های عمیق با اساتیدو پزشکان و پرستاران و پرسنل بیمارستان ها بوده است. پایگاه داده استفاده شده در این پروژه mini-MIAS است برای بررسی نتایج کلاس بندی روش های مختلفی وجود دارد. مرسوم ترین این روش ها محاسبه کسر مثبت حقیقی TPF و کسر منفی حقیقی TNF و همچنین رسم منحنی ROC است .نتایج ذکر شده حاکی از آن است که شبکه در تشخیص کلیه توده های خوش خیم موفق بوده و تنها یک مورد از چهار توده بد خیم را خوش خیمشناسایی کرده است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is COMCONF06_064. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/923822/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
احمدی سلوش، مرتضی و محمدی زنجیره، مرتضی،1398،تشخیص سرطان سینه در زنان به روش بهینه سازی ازدحام ذرات شبکه های عصبی و ارزیابی باروش منحنی ROC،Sixth National Congress on Electrical Engineering and Computer Engineering of Iran with a New Approach to New Energy،Tehran،https://civilica.com/doc/923822

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: موسسه غیرانتفاعی
Paper count: 143
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support