ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

مطالعه مروری یادگیری سیار (نظریه ها، کاربردها، مزایا و معایب)

Year: 1398
COI: ARSEP04_132
Language: PersianView: 846
This Paper With 16 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 16 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محبوبه صالحی پور - کارشناس ارشد تکنولوژی آموزشی. دانشگاه آزاد اسلامی
حمیدرضا مقامی - دکتری تکنولوژی آموزشی، عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی تهران

Abstract:

توسعه آموزش و بھبود فرآیند یادگیری مساله ای است که از گذشته ھای دور توجه و علاقه اندیشمندان و افراد آگاه و مسوول را به خود جلب نموده است. ھمواره با توجه به رشد فن آوری ھا، سعی در به روز آمد کردن و متحول نمودن روش ھای آموزشی و ارتقاء بھبود کیفیت یادگیری و به یادسپاری مطالب آموخته شده، بوده است. فرآیند یاددھی - یادگیری به جھت برخورداری از ویژگی ھای خاص، فرآیندی دارای جنبه ھای مختلف و اجزا و عناصری ھست که دارای کنش ھای متقابل بوده و ھر یک بر دیگری تاثیر می گذارد از دیگری تاثیر پذیرند. در این بین سادگیری سیار به عنوان یکی از یادگیری ھایی که روز به روز در حال گسترش می باشد معرفی شده است که نیاز به بررسی و مطالعه دارد. ھدف پژوھش حاضر مطالعه مروری یادگیری سیار می باشد. در این راستا نظریه ھا،کاربردھا، مزایا و معایب یادگیری سیار مورد بررسی قرار گرفت. برای رسیدن به این ھدف نظریه ھای مرتبط با یادگیری سیار شامل رفتارگرایی، شناخت گرایی، سازاگرایی، یادگیری موقعیتی، مسئله محور، مشارکتی، گفتمانی، مادام العمر، غیررسمی، نظریه فعالیت، ارتباط گرایی، فرھنگی و اجتماعی و .... مورد بررسی قرار گرفتند. در نھایت با توجه به نظریه ھای بررسی شده و ھمچنین کاربردھای آن در حوزه آموزش، به مزایا و معایب آن و راه ھای ھر چه اثربخش تر شدن این نوع از یادگیری اشاره شده است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ARSEP04_132. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/928484/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
صالحی پور، محبوبه و مقامی، حمیدرضا،1398،مطالعه مروری یادگیری سیار (نظریه ها، کاربردها، مزایا و معایب)،The 4th International Conference on Advanced Research Achievements in Social Sciences, Psychology and Psychology،Isfahan،https://civilica.com/doc/928484

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Reviews

5.00
1 تعداد پژوهشگران نظر دهنده
5 1
4 0
3 0
2 0
1 0

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support